logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Hind Commander wylądował!

Zgodnie z zapowiedziami w dniu dzisiejszym do sprzedaży trafił nowy system Marcina Gerkowicza - Hind Commander. Na stronie Assault Publishing można już zamówić podręcznik i zestawy z modelami, a na użytkowników TheNode.pl czeka jeszcze pewna niespodzianka!

 

Podręcznik do gry kosztuje 96 zł. Oprócz 100-stronicowej książki zawierającej wszystkie zasady, ilustrowane przykłady i obszerną listę sprzętu za tę cenę otrzymujemy 2 ściągawki z wykazem manewrów i modyfikatorów rzutów, 12 kart misji, 24 karty "wsparcia", którymi możemy sobie dopomóc w walce, oraz wszystkie potrzebne do gry znaczniki - a tych jest niemało.

By szybko rozpocząć grę możemy się zdecydować na zakup jednego z 4 starterów, każdy w cenie 67 zł. Do wyboru mamy współczesne siły USA (Uncle Sam) oraz Rosji (Red Tide), wojska amerykańskie z okresu wojny w Wietnamie (Apocalypse) lub bandę lokalnego, afrykańskiego watażki (Warlord). Każdy z nich stanowi gotową półgrupę uderzeniową, którą stoczyć możemy nasze pierwsze bitwy.

Swoją grupę możemy od razu wesprzeć zestawem samolotów (Air Superiority) lub artylerii (Thunderstorm) po 42 zł.

Dodatkowo w sklepie dostępne są zestawy terenów, w skład których wchodzą ruiny i drzewa. Camp Babilon pozwoli nam na stworzenie pola bitwy na Bliskim Wschodzie czy w Afryce, podczas gdy Field of Glory przeniesie nas na zimniejsze rejony Europy, Azji czy Ameryki Płn.

Przyszedł wreszcie czas na niespodziankę - otóż każdy z zarejestrowanych użytkowników TheNode.pl, który zdecyduje się zamówić podręcznik podstawowy do gry Hind Commander, otrzyma darmową przesyłkę. By skorzystać z promocji, należy złożyć zamówienie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., podając adres wysyłki oraz swój nick z TheNode. Promocja trwa do końca września i każda osoba może skorzystać z niej tylko raz.

Dodaj komentarz

Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2019, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes