logotype

Wojnacja na Pyrkonie 2012

Niedawno opublikowaliśmy wprowadzenie do polskiej Wojnacji, a dziś otrzymaliśmy informacje o atrakcjach organizowanych przez twórców tego systemu na tegorocznym Pyrkonie. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

 

 

Już teraz zapraszamy na Wojnacyjne atrakcje jakie odbędą się na poznańskim Pyrkonie. W sobotę od 17 do 20 można będzie można zapoznać się z systemem w praktyce. Podczas tego swoistego dyżuru chętnie wyjaśnimy zasady, rozwiejemy ewentualne wątpliwości, czy  po prostu zagramy z każdym kto będzie miał na to ochotę. Przy okazji  chętnie opowiemy o przyszłych planach związanych z systemem, oraz wysłuchamy wszelkich opinii i uwag.

Natomiast o 20:00 odbędzie się już drugi Pyrkonowy turniej Wojnacji, na który gorąco zapraszamy wszystkich, bez względu na bitewne doświadczenie. Postaramy się po raz kolejny dowieść, że nasz system promuje przede wszystkim zmysł taktyczny, nie zaś znajomość kruczków zasadowych.  Każdego kto ma taką możliwość prosimy o przygotowanie sobie rozpiski na 300 punktów oraz co za tym idzie zabranie kart jednostek i odpowiadających im modeli (kości i miarka też się przydadzą). Tym zaś, którzy przekonają się do rozgrywek dopiero na miejscu postaramy się zapewnić kilka gotowych rozpisek.

Zasady turnieju

Format punktowy: 300ap
Czas trwania: 3 bitwy po 55 minut
Zasady: wg podręcznika w wersji 1.6
Modele: Modele choć zbliżone klimatem.

Wiecej informacji:
http://www.wojnacja.fora.pl/wyjazdy,3/pyrkon-2012,151.html

Dodaj komentarz

Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2019, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes