logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Zimowa Gawęda - wyniki II edycji

Prawie równo dwa miesiące temu na naszej stronie opublikowaliśmy pierwszy raport zgłoszony do drugiej edycji Zimowej Gawędy. Od tego czasu dzięki szóstce uczestników dwukrotnie przenieśliśmy się w przestrzeń kosmiczną i na postapokaliptyczne pustkowia, odwiedziliśmy również Stary Świat i Wanadię. Teraz przyszedł jednak przyszedł już czas na wyczekiwaną konkluzję, czyli ogłoszenie wyników.

Nim jednak zdradzę, kto wygrał tę edycję konkursu, chciałbym podziękować wszystkim uczestnikom. Bardzo miło czytało się Wasze raporty (sądząc po komentarzach, nasi czytelnicy są podobnego zdania), a wybranie najlepszych z nich sprawiło naszej redakcji pewien problem. Ostatecznie wyłoniliśmy dwa zwycięskie teksty:

Gratulujemy!

Ich autorzy, blackout_sys i White Lion, otrzymają figurki ufundowane przez firmy SpellcrowWhite Tree i Hexy.

Na koniec jeszcze raz chciałbym podziękować wszystkim uczestnikom. Mam nadzieję, że będziemy mogli zobaczyć kolejne Wasze prace przy okazji następnego konkursu. A kiedy go zorganizujemy? Cóż, zachęcam do regularnego odwiedzania naszej strony, a na pewno nie przegapicie jego rozpoczęcia.

Komentarze   
#1 quidamcorvus 2016-03-19 18:07
Gratulacje dla zwycięzców :)
Cytować
2009–2022, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes