logotype

Zimowa Gawęda - edycja II

Choć póki co za oknem nie zalega śnieg, a aurę mamy raczej jesienną, zbliżające się święta i koniec roku świadczą o tym, że mamy już zimę. Pora więc, abyśmy na naszym portalu zapoczątkowali nową, konkursową tradycję. Wyciągajcie figurki, gotujcie aparaty i umawiajcie się na rozgrywki – bowiem rozpoczynamy drugą edycję Zimowej Gawędy!

Formuła konkursu pozostaje niemalże bez zmian. Każdy, kto chce wziąć w nim udział, musi wysłać do nas raport bitewny z rozegranego przez siebie starcia z wykorzystaniem dowolnych zasad i figurek. Forma raportu również zależy od autora – może to być opis pełen odwołań do mechaniki, jak i opowiadanie oparte na zdarzeniach, które miały miejsce na stole.

Jest jednak kilka ograniczeń. Po pierwsze, raport musi być nowy. Do udziału w konkursie nie można zgłosić tekstu, który został opublikowany na innej witrynie, blogu czy forum przed rozpoczęciem II edycji Zimowej Gawędy, czyli przed 19 grudnia 2015 r. Publikacja zgłoszonej pracy po rozpoczęciu konkursu jest jak najbardziej dozwolona.

Po drugie, każdy autor może zgłosić tylko jedną pracę.

Wreszcie są pewne ograniczenia długości tekstów. Raport nie może być dłuższy niż 10 stron A4 (zapisanych czcionką Times New Roman wielkości 12; mowa o samym tekście) i nie może zawierać więcej niż 40 zdjęć.

Dla ułatwienia przygotowywania tekstów do publikacji, prosimy jak najwyraźniej zaznaczyć, gdzie w raporcie należy umieścić poszczególne zdjęcia. Najprostszym sposobem jest ich ponumerowanie i wstawienie numerów albo nazw plików w tekście.

Prace należy wysyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. od dzisiaj (tj. od 19 grudnia 2015 roku) do 20 lutego 2016 roku. W temacie maila koniecznie wpiszcie nazwę konkursu: Zimowa Gawęda II.

Przysyłając tekst, autor zgadza się na jego publikację na łamach portalu TheNode.pl. Raporty konkursowe będą regularnie publikowane na naszych łamach po drobnej korekcie. Częstotliwość publikacji zależeć będzie od ilości zgłoszeń.

W ciągu tygodnia od opublikowania ostatniego nadesłanego raportu wybierzemy najlepszy z nich, wynik konkursu ogłaszając na naszej stronie. Autor tekstu, który najbardziej przypadnie nam do gustu, otrzyma wybraną przez siebie nagrodę z naszej puli.

A skoro już o nagrodach mowa, to mamy przyjemność ogłosić, że grono sponsorów powiększyło się. Do firm SpellcrowWhite Tree dołączył sklep Hexy, który pod szyldem Hexy Workshop przygotowuje grę planszową Star Scrappers.

 

Komentarze   
#1 blackout_sys 2015-12-21 19:14
Zgłaszam się z historyją! Prawdopodobnie Firestorm Armada.
Cytować
#2 psborsuk 2016-01-18 13:29
To i ja się dołączę. Może nie będę jakoś specjalnie odkrywczy (znów chcę Was zanudzić opowieściami z głębokiej przestrzeni kosmicznej), ale mam nadzieję, że się spodoba ;)
Cytować
2009–2022, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes