logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Modelarska Mobilizacja VI - wyniki

Tydzień temu zakończyliśmy VI edycję Modelarskiej Mobilizacji. Był to chyba najbardziej udany jak dotąd konkurs na naszych łamach – wyzwanie podjęło 11 uczestników, z czego większość dotrwała do końca, dzielnie realizując założenia swoich projektów.

Jeszcze raz bardzo dziękuję jedenastce śmiałków i gratuluję im wytrwałości. Jestem pewien, że nie byłem jedyną osobą, która z przyjemnością śledziła Wasze postępy i patrzyła, jak kolejne modele nabierają barw.

Jak zwykle, przyszła również pora na wyłonienie zwycięzcy. Za najlepszy projekt tej edycji uznaliśmy armię Krasnoludów Chaosu Kacpra, która zrobiła na nas wrażenie poziomem malowania i żywą kolorystyką. Gratulacje!

Zwycięzca będzie mógł wybrać sobie nagrodę z puli modeli przekazanych nam przez dwie polskie firmy: SpellCrow, twórców Umbry Turris, oraz White Tree odpowiedzialne za grę Afterglow.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w kolejnej edycji zapewniam, że jeszcze się takowa odbędzie, choć nie potrafię wskazać konkretnego terminu. Na razie następny konkurs, jaki zorganizujemy, będzie skierowany do graczy z zacięciem pisarskim.

Komentarze   

#1 psborsuk 2015-10-19 22:35
Gratulacje! Myślę, że zasłużone zwycięstwo, bo krasnoludy wyglądają super :) Do zobaczenia w kolejnej edycji!
Cytować
#2 Kacper 2015-10-20 20:10
Wielkie dzięki! Na pewno wezmę udział w następnej edycji! Reszta moich prac do zobaczenia tutaj http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=43961&start=720
Cytować

Dodaj komentarz

Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2019, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes