logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Fotorelacja SoD '09, cz. 1

W zeszłą sobotę, czyli 24 października 2009, w Warszawski Domu Kultury Rakowiec w ramach Weekendu z Fantasy odbyła się pierwsza edycja polskiej odpowiedzi na Golden Demona (a raczej jego brak) - konkursu Slayer of Daemon. Choć sam nie startowałem (do pięt nie dorastam nawet najsłabszym uczestnikom), z chęcią przeszedłem się tam z aparatem, by móc przedstawić Wam tę oto fotorelację. W pierwszej jej części prezentuję prace wystawione w kategoriach "Model pojedynczy - fantasy" oraz "Model pojedynczy - SF". Pozostałe pojawią się tak szybko, jak to będzie możliwe.

 

Na początku chciałbym zaznaczyć, że moja obecność na konwencie była dość krótka, więc zdjęcia nie przedstawiają wszystkich prac (świadom jestem braku trzech z nich).
Dodatkowo zdjęcia zmuszony byłem robić przez szybę, w większości przypadków bez flesza, dlatego nie są one najwyższej jakości. Tym, którzy akceptują zdjęcia wyłącznie w najwyższej jakości, polecam poczekać na pojawienie się oficjalnych fotografii robionych przez Łukasza Seferyńskiego (pozdrawiam!).

Pojedynczy model - fantasy

 

O ile mnie pamięć nie myli, podpis głosił, że jest to bohater Wysokich Elfów z feniksem.

Czerwony Kapturek.

"Zaduma nad strumykiem".

 

 

 

Wzory na skórze jednorożca naprawdę robiły wrażenie i żałuję, że nie widać tego na zdjęciu.

Pani barbarzyńca. Nieletni zamknąć oczy!

Miejsce trzecie - "Sigvald" Stefana Kochowskiego.

Drugie miejsce - "Ironhide" Przemysława Wałęgi.

Pierwsze miejsce - "Selafyn" autorstwa Kacpra Szurka.

Pojedynczy model - SF

 

Członek SAS w dwóch ujęciach.

Miejsce trzecie - "Marynarz Torro" Ani Machowskiej (z Chest of Colors). Moim skromnym zdaniem figurka ta zasłużyła na złoto.

Miejsce drugie - "Ork Big Mek" Krzysztofa Jarosza.

I miejsce pierwsze - "Eldar Farseer" Adama Hałona.

Część druga relacji.

Część trzecia relacji.

Dodaj komentarz

Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2019, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes