logotype

Zimowa Gawęda - początek

Z przyjemnością ogłaszam, że w dniu dzisiejszym rozpoczynamy drugi konkurs na najciekawszy raport bitewny nadesłany przez naszych czytelników. Po zeszłorocznym Majówkowym Polu Bitwy przyszła pora na Zimową Gawędę - wszak gdy za oknem mróz i śnieg, tym milej jest poczytać ciekawe opisy starć.

Tym razem jednak nie będziemy narzucać formy raportu. Nadsyłać można zarówno fabularyzowane opisy, jak i te bardziej "techniczne", z odwołaniami do zasad. Liczy się przede wszystkim ciekawe i umiejętne przedstawienie stoczonej przez Was bitwy. Nie ma też żadnych wymogów, jeśli chodzi o wielkość starcia ani system użyty do jego rozegrania.

Tekstów dotyczą wyłącznie dwa ograniczenia: raport nie może być dłuższy niż 10 stron A4 (zapisanych czcionką Times New Roman wielkości 12; mowa o samym tekście), a każdy uczestnik może zgłosić do konkursu wyłącznie jedną pracę.

Nie wahajcie się dodawać zdjęć do przysyłanych raportów - one także mogą pomóc Waszej pracy. Nie zapomnijcie jednak jasno wskazać miejsc, gdzie powinny zostać umieszczone. Prosimy także o ograniczenie liczby zdjęć do maks. 25 - mają one być jedynie uzupełnieniem tekstu, a nie odwrotnie.

Raporty należy wysyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. od dnia dzisiejszego (17 grudnia 2014) aż do 20 lutego 2015 roku. W temacie maila koniecznie wpiszcie nazwę konkursu: Zimowa Gawęda.

Przysyłając tekst zgadzacie się na jego publikację na łamach portalu TheNode.pl. Raporty konkursowe będą regularnie publikowane na naszych łamach po drobnej korekcie. Częstotliwość publikacji zależeć będzie od ilości zgłoszeń. A jeśli prowadzicie własnego bloga, nie mamy nic przeciwko temu, by nadesłany raport pojawił się i tam - prosimy jednak nie przysyłać raportów napisanych przed 17 grudnia br., bowiem nie będą one brane pod uwagę podczas wybierania najlepszej pracy.

W ciągu tygodnia od opublikowania ostatniego nadesłanego raportu wybierzemy najlepszy z nich, wynik konkursu ogłaszając na naszej stronie. Autor tekstu, który najbardziej przypadnie nam do gustu, otrzyma nagrodę ufundowaną przez firmę White Tree - figurki do postapokaliptycznego systemu Afterglow.

Powodzenia!

Aktualizacja

Miło mi poinformować, że pula nagród powiększyła się o modele do gry Umbra Turris ufundowane przez ich twórców - firmę Spellcrow.

Aktualizacja 2

Konkurs został wydłużony: raporty można wysyłać do 20 lutego (zmiana została uwzględniona powyżej).

Aktualizacja 3

Do grona sponsorów dołączyło Small Scrapping Facility, które tworzy modele statków kosmicznych.

Komentarze   
#1 Pietia 2014-12-17 22:49
Albo mam dwie lewe ręce do internetów, albo podany adres majlowy nie działa ;)

"Google tried to deliver your message, but it was rejected by the server for the recipient domain thenode.pl by mail.thenode.pl . [78.46.37.198]. "

Btw, chciałem umieścić informacje o turnieju w tym pustym okienku u góry strony. Jak się z Wami skontaktować? Wszystkie adresy na jakie próbowałem są martwe ;)
Cytować
#2 Sarmor 2014-12-18 18:02
Faktycznie, w artykule powyżej w link do adresu wkradła się literówka (choć adres w tekście był zapisany poprawnie). Daj znać, czy teraz będzie działać.

Sprawdziłem też mail redakcyjny (tj. ten z ramki na górze) i nie zauważyłem żadnych problemów. Gdyby jednak coś było nie tak, skontaktuj się ze mną.

A gdybyś w przyszłości miał jakieś problemy z mailem, pisząc komentarz wypełnij proszę pole e-mail. Dzięki temu będziemy mogli się z Tobą skontaktować, a adres jest widoczny tylko dla nas.
Cytować
#3 psborsuk 2015-01-10 17:38
Jak rozumiem, nie ma ograniczenia w postaci zakazu publikowania relacji na swoim blogu przed zakończeniem konkursu?
Cytować
#4 Sarmor 2015-01-10 20:58
Nie, nie ma takiego ograniczenia - jest to wspomniane powyżej. ;)
Cytować
#5 psborsuk 2015-01-10 21:39
Tak myślałem, ale wolałem się upewnić ;) naniosę poprawki, i po niedzieli powinienem wysłać moje wypociny :)
Cytować
#6 psborsuk 2015-01-11 16:05
Oki, poszło :)
Cytować
#7 blackout_sys 2015-01-12 09:47
No i nie miałem okazji zagrać w tym okresie, a ściemniał gry nie będę :(

Może następnym razem
Cytować
#8 Sarmor 2015-01-12 11:31
Nie przejmuj się, przenosimy termin zgłaszania prac - oficjalna informacja w piątek.
Cytować
2009–2022, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes