logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Konkurs Modelarski Forum Strategie - IV edycja

Kilka dni temu ruszyła VI edycja Konkursu Modelarskiego Forum Strategie. Jak poprzednio, zadanie polega na pomalowaniu oddziału żołnierzy lub pojazdu z dowolnej epoki historycznej, pokazując poszczególne etapy pracy i ich ostateczny wynik w odpowiednim dziale na wspomnianym forum. Konkurs trwać będzie do 7 września tego roku, tak więc czasu powinno starczyć nawet najwolniejszym malarzom.

 Kategorie, w jakich wystawiać można prace, to:

  1. Oddział (co najmniej 9 modeli postaci) w skali do 15 mm,
  2. Modele (co najmniej 3 modele postaci) w skali od 20 do 28 mm,
  3. Pojazdy i sprzęt wojskowy (1-3 modele).

Każdy uczestnik może zgłosić do oceny po jednej pracy w każdej z powyższych kategorii. Regulamin konkursu można znaleźć pod tym adresem, zaś szczegółowe informacje na temat tej edycji dostępne są tutaj.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody ufundowane przez sklep Wargamer, firmę First to Fight, księgarnię Wojenna, Stowarzyszenie Miłośników Historii Wojskowości "Pola Chwały" oraz wydawnictwo Erica.

Zapraszamy do udziału!

Dodaj komentarz

Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2018, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes