logotype

Modelarska Mobilizacja IV - etap 6

IV edycja Modelarskiej Mobilizacji dobiegła wczoraj końca! Podczas niej powstały zalążki jesiennej drużyny Orboros i bandy sługusów Saurona, a olbrzymia armia Nieumarłych otrzymała potężne wsparcie. Czy plany udało się zrealizować? Jak swój udział oceniają sami uczestnicy? A przede wszystkim - jak prezentują się skończone modele? Tego wszystkiego dowiecie się, patrząc poniżej.

 

blackout_sys

Co prawda gdy dołączałem do zabawy, stwierdziłem, że pomaluję 20 Ghuli, a zobaczymy co będzie z konnicą, ale tuż po tym stwierdziłem, że przerzucam się na kucyki, a Ghule olewam, więc nie czuję się tutaj winny. ;)

Zdjęcie grupowe pokazuje również wilkołaki dla przypomnienia.

Hexwraithy są gotowe, łącznie z płomieniami. Nie znalazłem już czasu na dokończenie kości ich kucyków. :(

Black Knighci ukończeni. Widoczne są pewne dysproporcje między nogami Chaos Warriorów a tułowiami szkieletorów, ale uważam, że prezentują się całkiem nieźle. Usprawiedliwię się tylko, że absolutnie nie umiem obsługiwać aparatów, więc metaliki wyglądają bardzo błyszcząco przez flash, ale w rzeczywistości to fajnie postarzone różne metale (rycerze mają odpowiednik Boltguna a konie odpowiednik Tin Bitz).

Wszystkie konie mają zrobione podstawki, łącznie ze śniegiem i pomalowanymi rantami (to zawsze zostawiam na koniec i często odkładam...). Jak wrócę ze świąt, to jeszcze czeka je lakier, ale nie mam przy sobie sprzętu.

Pomimo późnego startu uważam tę Mobilizację za udaną. :) Dzięki wszystkim uczestnikom za wspólną zabawę i powód do mobilizacji!

Dodaj komentarz

Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2018, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes