logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Modelarska Mobilizacja IV - etap 3

Zapraszam do lektury podsumowania 3 etapu IV edycji Modelarskiej Mobilizacji. Dziś możecie zobaczyć pomalowanych orków, Strażnika Kamieni oraz powrót nieumarłych Mantica od Blackouta, a wśród nich wydane niedawno wilkołaki. Zainteresowani? Czytajcie dalej!

 

ja

Na chwilę obecną prace stoją. Finalnie skończyłem malować tylko dwóch orków. Do poprawy pójdzie praktycznie wszystko, począwszy od metalików a skończywszy na skórze.

Trzeba wygładzić przejścia kolorów, metaliki zrobić od nowa, skóra jest pociągnięta jedną warstwą rozwodnionej farby. Poprawy nie wymaga chyba tylko futro.

Teraz tępo prac zwalnia na rzecz jakości malowania więc będzie na prawdę lepiej.

blackout_sys

Co zrobiłem:

  • Black Knightów i ich części popsikałem na czarno.
  • Wszystkie 20 koni ma podstawki wysypane standardowym piaskiem ozdobnym.
  • Kucyki Hexwraithów mają zrobione płaszcze z niebieskim poświtującym na większych płaszczyznach i mocniejszym na krawędziach płacht. Jeden kucyk ma zaczęte kości.
  • Same zjawy mają z grubsza rozjaśnione szaty.
  • Wilkołaki są już w zaawansowanym stanie, z wycieniowanymi i rozjaśnionymi mięśniami, bazowym czarnym na futrze, gorejące zielone oczy i zrobione mordki. Zostały pazury, futro i wash. Zacząłem też dla nich podstawki.

Generalnie dawno niczego nie kleiłem i zapomniałem, że samo przygotowanie modeli i sklejanie ich też zajmuje kupę czasu...

Mam nadzieję, że następnym razem zrobię więcej i dam radę to sfotografować. ;)

Bananovitch

Miało być pięknie, a skończyło się jak zwykle. W tym tempie to się ze wszystkim raczej nie wyrobię. No, ale jakby to powiedział Bogusław Wołoszański-nie wyprzedzajmy faktów. Dziś skończony Strażnik Kamieni.

Czasu jeszcze trochę, trzeba podkręcić tempo. Plan na kolejny etap: epicka Kaya. I Laris.

Podsumowanie

Choć wszyscy uczestnicy przyznają, że zrobili mniej, niż planowali, moim zdaniem prace idą całkiem nieźle. Bananovitch wciąż serwuje świetnie pomalowane modele, ja także pokazał w końcu swoje zdolności malarskie, także niczego sobie, a blackout_sys ponownie pracuje nad chmarą modeli, utrzymując jednocześnie dobry poziom malowania. Oby tak dalej, Panowie!

Dodaj komentarz

Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2019, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes