logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Modelarska Mobilizacja IV - etap 1

Dwa tygodnie temu rozpoczęliśmy IV edycję Modelarskiej Mobilizacji, pora więc na pierwsze raporty! Konkurs zaczyna się skromnie, jednym pomalowanym koziołkiem (ale za to jakim!) oraz początkami hordy Tyranidów. Zapraszam do lektury!

Nim przejdziemy do postępów w pracach naszych uczestników, chciałbym tylko powiedzieć, że do konkursu podchodzimy na luzie i jeśli ktoś chciałby jeszcze dołączyć, to zapraszamy!

Bananovitch

Plan na tą edycję MM: Circle Orboros.

Na pierwszy ogień koza, czyli Shadowhorn Satyr. Jako, że mamy jesień, a ponadto nie bardzo mi się podoba klasyczny orborosowy schemat (zieleń+złoto), zdecydowałem się na odcienie czerwieni, pomarańczu, żółci i złota. Model malowało mi się z prawdziwą przyjemnością, bo nie dość, że ładny wzór (jak wszystkie bestie Orborosu), to jeszcze duuuuuuuuuuuuuuuuży (Land Raider SM sięga mu ledwo do pasa). Plan wykonany w 99% (niestety, sklep w którym się zaopatruję w narzędzia modelarskie zawiódł mnie i nie doszła zamówiona trawa elektrostatyczna).

Plan na drugi etap: solo, attachment i warlock, czyli Druid Wilder, opiekun kamieni i epicka wersja Kayi.

Kapso

Niestety w tym etapie nie zrobiłem praktycznie nic poza znalezieniem figurek w kartonach po przeprowadzce, a to dlatego, że dalej stołu nie mam. Niemniej jednak na następny coś pomaluję, chociażby na parapecie.

Jak pewnie zauważycie na zdjęciach, brakuje harpii, niestety ale... się zgubiła, nie potrafię jej znaleźć, dlatego zamiast niej postaram się pomalować zrobioną przeze mnie maciorę. Na fotkach zobaczycie część tyranta z poprzedniej edycji, spadł, połamał się i wpadłem na pomysł jak go przerobić, aby wyglądał fajniej.

Podsumowanie

I to koniec raportów na dziś. Cóż, początki są skromne, ale zobaczymy, jak sytuacja się rozwinie!

Dodaj komentarz

Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2018, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes