logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Modelarska Mobilizacja III - etap 4

Spis treści

Święta, święta i po świętach... a Modelarska Mobilizacja trwa. Mimo w podsumowaniu czwartego etapu widać wpływ Wielkiejnocy, albowiem dotarły do nas tylko dwa raporty. Na szczęście niedawno w porozumieniu z uczestnikami podjęliśmy decyzję o przedłużeniu tej edycji konkursu o jeszcze jeden etap, więc i pozostałe projekty zapewne będą jeszcze kontynuowane. A tymczasem zapraszamy do zapoznania się z postępami prac nad Nieumarłymi i Tyranidami.

blackout_sys

Oto zdjęcia Carta i złożonego smoka. Przy Carcie doszła tylko spękana podstawka (jeszcze bez śniegu), natomiast smok coś już sobą reprezentuje. Czeka jeszcze na śnieg i  coś jeszcze do urozmaicenia podstawki. Ręka wampira jest oczywiście wymienialna na drugą z lancą.

Mam nadzieję wykorzystać dodatkowy etap na pomalowanie oddziału Ghuli i ostateczne wykończenie Varghasa!

Dodaj komentarz

Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2018, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes