logotype

Modelarska Mobilizacja - ruszają zapisy!

Mamy przyjemność ogłosić, że z dniem dzisiejszym rozpoczynają się zapisy na pierwszą edycję Modelarskiej Mobilizacji, pierwszego konkursu organizowanego przez TheNode.pl dla wszystkich naszych czytelników!

 

Konkurs polegać będzie na realizowaniu jednego, spójnego projektu bitewno-modelarskiego przez cztery dwutygodniowe etapy, od 19 lutego do 15 kwietnia. Pod koniec każdego etapu na stronie głównej naszego portalu będziemy publikować krótkie raporty nadesłane przez uczestników, w których będą oni opisywać postęp swoich prac. Wraz z ostatnim dniem ostatniego etapu otwarte zostanie głosowanie na najlepszy ze zrealizowanych projektów, a uczestnik, który zbierze największą ilość głosów, otrzyma model-nagrodę.

Zapisy na pierwszą edycję rozpoczynają się z dniem dzisiejszym i trwają do 18 lutego do 23:59. Przed zgłoszeniem polecamy zapoznać się z regulaminem konkursu. Wszelakie pytania należy kierować do koordynatora pierwszej edycji na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Dodaj komentarz

Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2019, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes