logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.


Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; JCommentsPagination has a deprecated constructor in /home/nodeadmn/domains/nodeadmn.vdl.pl/public_html/components/com_jcomments/helpers/pagination.php on line 18

Modelarska Mobilizacja VII - wyniki

Nadszedł dzień, na który wszyscy czekali od tygodni – Wigilia… i przy okazji ogłoszenie wyników VII Modelarskiej Mobilizacji. Tę edycję konkursu uważam za bardzo udaną: wzięło w niej udział aż 17 uczestników, z czego większość ukończyła swoje projekty lub zrealizowała je w dużym stopniu. Moje gratulacje!

Muszę przyznać, że wybór zwycięzców nie był łatwy. Ostatecznie zdecydowałem się… przeprowadzić mały remanent, dzięki któremu znalazłem dodatkowe nagrody, co pozwoliło mi wyróżnić jeszcze trzy projekty!

Dobra, koniec z przeciąganiem i budowaniem napięcia. Nagrody w VII edycji Modelarskiej Mobilizacji otrzymują:

  • Kapso za bandę wojowników Khorne'a,
  • psborsuk za mechy i pojazd wsparcia klanu Blood Spirit,
  • Tomek za zaśnieżone ruiny miasta.

Zwycięzcy otrzymają nagrody od naszych sponsorów: dowództwo barbarzyńców od Rotten Factory, zestaw terenów miejskich sci-fi od Battle Models i postapokaliptyczne modele od Mad Cars.

Z kolei dodatkowe nagrody trafią do:

  • Patryka za bandę Kosmicznych Orków,
  • Gomiego za armię krasnoludów,
  • Hieny za siły USCM, kolonistów i Predatorów.

Wojownicy Khorne'a autorstwa Kapsa

Mechy i pojazd wsparcia autorstwa psborsuka

Mroźne miasto Tomka

Orkowie Patryka

Krasnoludy Gomiego

Saperzy autorstwa Hieny (to tylko mała część projektu)

Gratuluję zwycięzcom, a także wszystkim pozostałym uczestnikom, którzy zwiększyli liczbę pomalowanych modeli w swojej kolekcji! Mam nadzieję, że zobaczymy się ponownie w kolejnych edycjach konkursu – choć następną zorganizuję pewnie dopiero latem.

Komentarze   

#1 Hiena 2018-12-24 12:07
Gratulacje dla zwycięzców!
#2 Borsuk 2018-12-24 15:06
Dziękuję za wyróżnienie, i gratuluję wszystkim uczestnikom. Zarówno tym nagrodzonym, jak i tym, którzy dołączyli do swych kolekcji następne gotowe modele.
Wesołych świąt, i do zobaczenia w kolejnej edycji!

Nie masz uprawnień do komentowania artykułów.

2009–2019, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes