logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Modelarska Mobilizacja VII - etap 3

Spis treści

Przedwczoraj zakończył się ostatni, trzeci etap VII edycji Modelarskiej Mobilizacji, więc najwyższy czas na podsumowanie. Większość uczestników osiągnęła swój cel: zmobilizowała się do prac i zrobiła bardzo duże postępy w pracach nad wybranymi projektami. Przez ostatnie sześć tygodni powstały armie krasnoludów, kosmicznych orków, kolonialnych marines, czcicieli Slaanesha i wyznawców Khorne'a, a także trzy grupy mechów, zespół ewakuacji medycznej, wycinek ośnieżonego, zrujnowanego miasta, różnorodna grupa awanturników, czterech muszkieterów z kilkoma przeciwnikami i damami oraz oddział bizantyjskich włóczników wraz z sześcioma arabskimi jeźdźcami – a wszystko to możecie zobaczyć poniżej!

Gomi

W ostatnim etapie mocno przyśpieszyłem, skończyłem dwa pozostałe oddziały krasnali i zrobiłem podstawki. Schemat kolorystyczny, który omówiłem w drugim etapie, sprawdził się i jestem z niego zadowolony. Darowałem sobie robienie oddziałów pod Kings of War, skupiłem się na Rampancie, więc armia liczy w tym momencie dwudziestu czterech włóczników, dwunastu krasnoludów z bronią ręczną, osiemnastu łuczników (w tym sześciu skautów), króla krasnoludów, mędrca i muzyka. Zostały mi 4 krasnoludy w wypraskach na przyszłe konwersje.

Uwaga do samych modeli: pozy są mało dynamiczne i przeszkadzają skrawki materiału na ramionach, które nijak się mają do materiału na tułowiach, kończą się w innych miejscach albo w ogóle ich nie ma. Cześć modeli obrobiłem green stuffem, przy części sobie to darowałem. Na szczęście po pomalowaniu nie rzuca się w oczy.

Bardzo się cieszę, że udało się zrobić całość w ramach konkursu, który dał mi niesamowitą mobilizację do wyrobienia się w terminie. Gdyby nie konkurs, to pewno większość krasnali leżałaby nadal smutno w pudełku.

Dzięki za organizacje i czekam na kolejną edycję!

Patryk

Koniec! Muszę przyznać, że w tym etapie Modelarska Mobilizacja spełniła nazwę w 100%, za co pięknie dziękuję Organizatorom. Z zaciśniętymi zębami przez dwa tygodnie ostro wykańczałem orków przed pracą, wieczorami i praktycznie w każde wolne popołudnie. Największą motywacją było to, że nie chciałem się przyznać do leniuchowania kolejny etap z rzędu. Cóż… ważne, że zadziałało!

W trzecim etapie udało się pomalować kolejno:

  • 9 Boyzów,
  • 2 Deffkopty,
  • Warbossa,
  • 5 Nobzów,
  • poganiacza Grotów.

Do tego cała armia dostała spójne wykończenie podstawek: farbkę teksturalną, washe, drybrushe oraz tu i ówdzie kępki trawek.

Sumarycznie, przez ostatnie 6 tygodni, mała ekipa do Kill Teama i dwa worki bitsów zamieniły się w spójną armię na 1000 punktów w składzie: 2 Warbossów, 39 Boyzów, 5 Nobów, 5 Lootasów, Trukka, 2 Deffkopty, 10 Gretchinów z poganiaczem i Weirdboya. 100% sukcesu! Dzięki!

Komentarze   
#1 borsuk 2018-12-18 21:00
Dlaczego moja relacja została skrócona? Zarówno pod względem opisu, jak i zdjęć.
Cytować
#2 Sarmor 2018-12-18 21:18
Moja pomyłka, już uzupełniłem raport. A pozostałe zdjęcia do wszystkich projektów są w galerii na FB (link na ostatniej stronie).
Cytować
#3 blackout_sys 2018-12-19 07:14
Gratulacje wszystkim uczestnikom! MM to mój ulubiony konkurs - żałuję, że tym razem nie udało mi się nic zrobić. Mam nadzieję, że następnym razem coś zmaluję i popiszę :)
Cytować
#4 borsuk 2018-12-19 18:06
Cytuję blackout_sys:
Gratulacje wszystkim uczestnikom! MM to mój ulubiony konkurs - żałuję, że tym razem nie udało mi się nic zrobić. Mam nadzieję, że następnym razem coś zmaluję i popiszę :)

Mam nadzieję, że z BattleTecha ;)
Cytować
2009–2024, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes