logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Modelarska Mobilizacja VII - etap 2

Spis treści

Drugi etap Modelarskiej Mobilizacji VII mamy już za sobą. Przez ostatnie dwa tygodnie uczestników dopadły niestety inne obowiązki i prace nad większością projektów nieco spowolniły – ale nie oznacza to, że nie ma na co rzucić okiem! Przybyło nieco pomalowanych orków, krasnoludów, mechów, służb ratowniczych, średniowiecznych wojowników, szwedzkich piechurów, muszkieterów czy ośnieżonych ruin. Dlatego zapraszam do przejrzenia wszystkich stron dzisiejszego podsumowania.

Czekamy jeszcze na jeden raport, który przyjdzie jutro! Ostatni raport już jest – znajdziecie go na ostatniej stronie!

Patryk

Cały drugi etap niestety upłynął pod znakiem braku czasu. Mimo mocnej motywacji tempo znacząco spadło, bo nie mogłem sobie pozwolić na dłuższe posiedzenia tak jak w ubiegłym etapie. Jednak nawet pół godzinki wyrwane ze snu co drugi dzień pozwoliło popchnąć projekt do przodu. Udało się pomalować łącznie 9 standardowych Boyzów i Weirdboya zwanego również szamanem. :)

Przed nami ostatnia prosta, czyli etap III. Liczyłem na to, że będę sobie tutaj powoli poprawiał szczegóły i podstawki, a zapowiada się ostra walka na pędzle! Zostało do pomalowania: 2 Deffkopty, Warboss, 9 Boyzów, 5 Nobów i Runtherd. Plan jest oczywiście na skończenie wszystkiego. Trzymam kciuki za siebie i pozostałych Kolegów. Do boju z szarością! :D

SeeM

Oto moje postępy prac. Zdaję sobie sprawę, że na tych zdjęciach niewiele widać, ale te figurki są naprawdę małe. Na ostatni etap pożyczę coś, co ma lepsze makro. Pojazdy są już całkiem niezłe. Samolot posiada dziurawe podwozie, co umożliwia mu latanie. Mam też czworo poszkodowanych żołnierzy oraz zespół lekarzy. Ludziki wymagają jeszcze kilku detali.

To jeszcze żółtodzioby, ale mają za sobą pierwszą misję ratunkową, rozegraną 17 listopada.

2009–2024, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes