logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Ballady o Herosach do pobrania!

Dziś mam przyjemność ogłosić, że przygotowana przeze mnie polska wersja gry Heroic Ballads – pod tytułem Ballady o Herosach – jest już dostępna do pobrania. Ponieważ prace nad nią przeciągały się (pierwotnie miała się ukazać w wakacje), a ponadto mamy dzisiaj Mikołajki, oprócz niej mam dla Was małą, swojską niespodziankę.

Dla przypomnienia podczas rozgrywki w Ballady o Herosach jeden z graczy prowadzi do boju grupkę herosów, którzy zapuszczają się w pełne niebezpieczeństw rejony z zamiarem zdobycia skarbu, uratowania księżniczki lub pokonania zagrażającego światu czarnoksiężnika. Z kolei jego przeciwnik obejmuje dowodzenie nad Siłami Zła, które za wszelką cenę chcą przeszkodzić bohaterom. Możliwa jest również zamiana ról i rozegranie scenariusza przedstawiającego np. zamach na króla.

Gra jest i będzie dostępna bezpłatnie, ale jeśli zasady Wam się spodobają, zachęcamy do wpłacenia darowizny na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, akcję Wargames and Walking lub inny, dowolnie wybrany cel charytatywny.

Jeśli chcecie się dowiedzieć więcej o grze, przeczytajcie kwietniową zapowiedź – albo same zasady, które można pobrać z łącza podanego poniżej.

A co z niespodzianką? Cóż, skoro pojawiła się polska wersja gry, to przydałby się również polski bohater. Dlatego do reguł podstawowych dołączony został dodatkowy plik z zasadami wiedźmina! Postać wymaga jeszcze solidnych testów, dlatego czekamy na Wasze uwagi.

Zasady podstawowe gry wraz z dodatkiem można pobrać stąd.

Dodaj komentarz

Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2019, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes