logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Niszowa Niedziela - 28 czerwca 2015

Spis treści

Czerwiec zbliża się ku końcowi, a za oknem coraz jaśniej i cieplej – wakacje zaczynają się na dobre. Nie oznacza to jednak odpoczynku dla twórców gier, bowiem to właśnie teraz zaczyna się okres konwentów, kampanii crowdfundingowych i wielkich premier. Poniżej tradycyjnie prezentujemy Wam wybór najciekawszych z nich, nie bacząc na klimat czy rodzaj gry – choć tym razem w zdecydowaną przewagę ma sci-fi.

 

1 czerwca

Cool Mini or Not – Firma dalej kontynuuje wypuszczanie an rynek nowości do Dark Age. Tym razem spośród kolejnych wariantów sadomasochistycznych wojowników zdecydowanie ponad przeciętność wybija się ten oto kobiecy model – pani nomad z kosturem z rur naprawdę miło zaskakuje.

2 czerwca

Corvus Belli – Kolejny miesiąc to oczywiście kolejne nowości do Infinity. Tym razem z puli nowinek wybijają się przede wszystkim piechota Haqqislamu z miotaczami ognia oraz nowy gatunek obcego na usługach Kombinatu.

3 czerwca

Wartorn Games – Jeśli dalej nie możecie znaleźć dla siebie żadnej gry zahaczającej o konwencję grozy, która by Was skusiła, może warto rzucić okiem na Kickstarter gry Infernal.

8 czerwca

Spellcrow – Jeśli potrzebujecie dodatkowych elementów mających przyozdobić pojazdy Waszych kosmicznych wojowników w czerepy oraz kości pokonanych wrogów, to Spellcrow przygotował coś specjalnie dla Was.

9 czerwca

Demigods Rising – Oto i kolejny Kickstarter, tym razem gra planszowa wzorowana na grach MOBA. Szczególnie ciekawa jest wciąż rosnąca ilość bohaterów (zakładając, że każdy z nich ma dostać oddzielne zasady, gra zbyt szybko nie wyląduje zapomniana na półce) oraz zapowiedzi, według których wszystkie z modeli miały być wieloczęściowe.

Nie masz uprawnień do komentowania artykułów.

2009–2019, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes