logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Afterglow na Wspieram.to

Wczoraj na polskim portalu crowdfundingowym ruszyła kampania figurkowej gry Afterglow, tworzonej przez firmę White Tree. Podstawowym celem zbiórki jest sfinansowanie produkcji zestawów startowych dla dwóch z sześciu frakcji: Delarii i Naiym'vael.

Uniwersum Afterglow łączy popularne klimaty post-apo z fantasy. Dwadzieścia pięć lat po Wybuchu, który zniszczył świat w dotychczasowej formie, ze zgliszcz wychodzą niedobitki ludzi, elfów i krasnoludów, by walczyć o przetrwanie.

W samej grze obejmiemy dowodzenie nad jedną z takich grup, liczącą od 5 do 30 postaci, które w trakcie walk będą zdobywać doświadczenie i rozwijać swoje zdolności. Co ciekawe, twórcy gry zapewniają nas, że "system Scenariuszy i Misji sprawia, że gracz jest w stanie wygrać rozgrywkę bez oddania jednego wystrzału", co byłoby ciekawym rozwiązaniem w grach bitewnych - choć ma sens, skoro naszym głównym celem jest przetrwanie. Jeśli chcielibyście więcej konkretów dotyczących mechaniki, zajrzyjcie do udostępnionych niedawno zasad w wersji beta.

Ale wróćmy do kampanii. Oba wspomniane startery mają zawierać po 5 żywicznych figurek w skali 32mm. Na stronie kampanii można już zobaczyć zdjęcia pomalowanych modeli do frakcji Delarii - ksenofobicznych fanatyków religijnych. Z kolei postaci Naiym'vael - czyli po prostu elfów - zostały na razie pokazane jedynie w formie trójwymiarowych projektów. W ramach kampanii każdy ze starterów otrzymamy za 115 zł. Cena jest całkiem atrakcyjna, zwłaszcza że obejmuje także wysyłkę kurierem do odbiorców w Polsce.

Na razie nie znamy jeszcze żadnych stretch goals, które zostaną odblokowane po przekroczeniu podstawowej sumy, lecz mają one zostać ujawnione w najbliższej aktualizacji.

Szczegóły kampanii dostępne są pod tym adresem. Jeśli zaś chcielibyście dowiedzieć się czegoś więcej o samej grze, koniecznie odwiedźcie stronę Afterglow oraz jej fanpage na FB.

Dodaj komentarz

Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2019, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes