logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Premiera Ogniem i Mieczem

W najbliższą sobotę na Targach Książki Historycznej w Warszawie będzie mieć miejsce oficjalna premiera Ogniem i Mieczem, długo zapowiadanej gry bitewnej firmy Wargamer.

 

 

Zapraszamy na premierę gry "Ogniem i Mieczem", która będzie miała miejsce w sobotę 26 listopada br. w czasie Targów Książki Historycznej w Warszawie. Tegoroczna edycja targów odbywać się będzie w Arkadach Kubickiego na Zamku Królewskim.

Sprzedaż podręcznika do gry rozpoczynamy równo o godz. 12!!!

Wszystkie osoby, które kupią podręcznik w dniu premiery 26 listopada oraz 27 listopada otrzymają od nas specjalną limitowaną figurkę Onufrego Zagłoby oraz specjalny rabat na zakup modeli do gry.

W czasie premiery będzie można obierać podręczniki zakupione w przedsprzedaży. Do podręczników odbieranych na targach będą dodawane zestawy modeli bohaterów trylogii oraz bonusowy Onufry Zagłoba.

Będziemy na targach już od 24 listopada. Ze względu na liczne prośby od graczy na naszym stoisku w dniach 24 i 25 listopada będziecie można zamówić podręcznik przed premierą w cenie promocyjnej, oraz otrzymać go w dniu premiery wraz z zestawem promocyjnych figurek.

Będziecie mogli także zobaczyć w akcji także inne gry na co dzień sprzedawane w sklepach Wargamera (m.in. Flames of War).

W naszym premierowym programie także znajdziecie także:

- naukę gry,

- prezentacje najnowszych modeli do gry (nowe budynki, osmańscy Deli, nowi szwedzcy rajtarzy w pancerzach oraz Moskwicini),

- konkursy.

Promocja premierowa gry będzie trwała również do zamknięcia targów w niedzielę 27 listopada (do zamknięcia targów).

Serdecznie zapraszamy!

Zespół Ogniem i Mieczem

 

Od siebie dodam tylko, że podręcznik w przedsprzedaży kosztuje 149 zł. Dużo, ale śmiało można powiedzieć, że to pierwszy profesjonalnie wydany podręcznik do polskiej gry bitewnej - 400 bogato ilustrowanych, kolorowych stron formatu A4 w twardej oprawie. Zresztą wystarczy spojrzeć na zdjęcia (pierwsze przedstawia ostateczną wersję podręcznika, pozostałe trzy wersję korektorską w miękkiej oprawie).


Źródło: http://www.ogniemimieczem.wargamer.pl/

Dodaj komentarz

Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2019, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes