logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Niszowa Niedziela - 6 listopada 2011

Na przełomie października i listopada pojawiło się całkiem sporo nowych modeli, z których w pocie czoła wyszperałem najciekawsze (moim zdaniem). Zapraszam!

24 października

Zacznę może od nowego modelu do World of Twilight - Delgon KalGush. Sam system bardzo mi się podoba, więc każdą nowość przyjmuję z uśmiechem na twarzy. Poniżej kolega w masce p-gaz i z miotaczem płomieni.

Pozostając w temacie istot nie tak mrocznych i strasznych jak inne - małe demonki od Puppets War. Oferowane w 6-osobowych oddziałach, podstawki w zestawie (!).

26 października

Nowy model od Pulp City - Doom Train! Na razie jedynie zapowiedziany, ale i dostępny powinien być niedługo.

27 października

Pamiętacie Raging Heroes? Kolejna zabawka idzie prosto z ich bloga - coś dla fanów Kosmicznych Wilków. Ale nie tylko, bo przy takiej ilości wszczepów i cybernetyki ja bym się tym cudem zainteresował również jako gracz demonów w Warhammerze 40000.

A teraz nowe-nie nowe. Spartan Games na poważnie wzięło się za odświeżenie swojego pierwszego dziecka - Uncharted Seas. Wszystkie modele, łącznie z elementami scenerii, otrzymują drugą młodość, a to za sprawą rzeźbienia i druku 3D oraz fenomenalnej jakości odlewów. A flota elficka taka fajna jest...

29 października

Szkockie krasnoludy od Impact! Miniatures. Jakościowo nie porywają, ale za klimat należy się piątka z plusem. Bardzo mi to przypomina stare gobliny od Games Workshop...

Do tego GCT Studios i nowy model do Bushido. Samo to, że firma co tydzień prezentuje albo greena, albo szkic albo model zasługuje na uznanie. A jak doda się umiejętność perfekcyjnego odtwarzania szkiców i nieprzeciętne malowanie, to można siedzieć i klaskać. Opętana sierotka i duch to modele, które udało im się wydać tuż przed Halloween.

1 listopada

Od upadku Rackhama mminęło już sporo czasu, Cool Mini or Not przejęło prawa do modeli i od czasu do czasu starym wyjadaczom Konfrontacji serwuje nowe (a raczej nowo wyprodukowane) figurki. 3 fala to Molochy, limitowany Drac Mac Syro i Fiannas, oraz - moim zdaniem fenomenalnym, a przy tym do tej pory niedostępny - Dirz Wyrm.

2 listopada

ZandrisIV Miniatures, o którym wspominaliśmy już na naszych łamach (przegląd statków kosmicznych), dodał do swojej oferty 2 nowe modele w skali 28mm. Intrygujące battlesuity, na podstawkach 40mm - dynamiczne pozy, ciekawe wzornictwo, tylko cena średnio przyjemna - 25 funtów za 2 metalowe modele to niemało...

4 listopada

To, co tygrysy lubią najbardziej, czyli czasooszczędzacze. BaseCrafts wydaje zestaw jesiennych posypek. 10 funtów za 10 sporej wielkości pudełek, w których znaleźć można wszystko, by szybko zrobić efektowną podstawkę.


I mój prywatny zawód dnia - nowa rzeźba od polskiej firmy Sapphire Wars - a konkretniej do gry Norsgard. Sama figurka jest w porządku, ale mnie osobiście brakuje trochę bujności kształtów, jakie na concept arcie widać. Niemniej jednak projektowi się przyglądam, z pewnością jeszcze Sapphire Wars na łamach naszego serwisu się pojawi.

Dodaj komentarz

Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2019, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes