logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Niszowa Niedziela - 28 sierpnia 2011

Spis treści

Kolejna Niszowa Niedziela wychodzi spod mojej klawiatury - mała mieszanka wszystkiego, z nastawieniem na zabawę i duże roboty. Zapraszam!

15 sierpnia

Na początek model od Dystopian Wars. Spartan Games prezentuje pomalowany model Metzgera, pruskiego robota. Wzór całkiem sympatyczny, malowanie świetne.

Do tego mysie nowości od Reapera - a konkretniej "prawie-Lara-Croft" i "prawie-Indiana-Jones". Uroczo.

16 sierpnia

Ponownie łaziki bojowe. Fantasy Flight Games kontynuuje przygotowania do wydania Dust: Warfare i dozbraja swoje armie w kolejne machiny bojowe. Przyznaję, ta zielona maszkara Aliantów mi zupełnie nie leży (spych w łaziku?), ale maszyna Osi jest boska. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że oba modele będą sprzedawane w 2 wersjach uzbrojenia.

I tereny od Tercio Creativo: krzyże i budynek (jak piszą autorzy, z w pełni użytkowym wnętrzem - jak ktoś grywa w skirmishe, z pewnością doceni).

18 sierpnia

Sezon poGenConowy rozpoczęty, a to oznacza zmniejszenie ilości ciekawych nowości - niestety. Ale szukajcie, a znajdziecie! Kilka nowości od Pulp City - poniżej dwie, które mnie urzekły. Perun i Loup Gaoru.

I kolejna zabawka z naszego podwórka - piękna pani z równie pięknym sztandarem, dostępna w Titan Forge.

19 sierpnia

Antenociti’s Workshop i ich nowy transporter. Lekkie science-fiction, kilka opcji uzbrojenia. Solidna pozycja.

Do tego ciekawostka od Adventure Terrain - znaczniki okopania, pasujące do podstawek 30mm. Ciekawy bajer, ujmujący prostotą.

22 sierpnia

Coś dla fanów mocnych wejść - Warlord Games i ich Churchill Crocodile w skali 1:56. Czołg z miotaczem płomieni, paliwo w przyczepce - mordercza kombinacja już dostępna.

Kolejna zabawka z Polski. Zestaw łapek dla walkera w 28mm. Uzbrojenie? 4 karabiny - po 2 na ramię. Czego chcieć więcej?

Dodaj komentarz

Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2019, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes