logotype

Hind Commander nadlatuje!

Zbliżające się do wioski śmigłowce przyjmują szyk bojowy, a z głośników rozbrzmiewają pierwsze dźwięki Cwału Walkirii. Dalsza część tej sekwencji rozpala wyobraźnię chyba każdego fana gier bitewnych. Niedługo każdy będzie mógł poczuć się niczym podpułkownik Bill Kilgore, a to za sprawą nowej gry Marcina Gerkowicza noszącej tytuł Hind Commander.

System pozwoli nam dowodzić złożoną z helikopterów grupą uderzeniową, której celami będą min. niszczenie wojsk przeciwnika, zwiad czy ochrona własnych wojsk naziemnych. Nasze maszyny będziemy mogli wesprzeć samolotami bojowymi i zwiadowczymi, artylerią oraz dronami, a w obronie własnych pozycji pomoże artyleria przeciwlotnicza i piechota uzbrojona w przenośne wyrzutnie rakiet. Co ciekawe, w grze nie znajdziemy tradycyjnych "list armii", a długą listę sprzętu dostępnego dla wszystkich.

Obok szerokiego wyboru sprzętu i taktyk, gra będzie posiadać generator misji, dzięki któremu każda rozgrywka będzie niepowtarzalna, a wszystko to ubrane będzie w prostą mechanikę opartą na k10.

Podręcznik ma pojawić się w sprzedaży na początku września. Tak, tak, dobrze przeczytaliście - tym razem mamy do czynienia nie z dostępnym w Internecie systemem, a porządną, wydaną w druku grą. Dla uspokojenia bojących się o swój portfel powiem jeszcze, że ani cena podręcznika, ani koszt skompletowania armii nie będą wysokie, a na stronie wydawcy pojawiać się będą darmowe dodatki z nowym sprzętem czy zasadami.

Dodaj komentarz

Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2019, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes