logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Sturmovik Commander po polsku!

Od dnia dzisiejszego ze strony Sturmovik Commander można wreszcie pobrać polską wersję zasad tej świetnej gry. Jak na razie zestaw zawiera tylko zasady podstawowe, ale obiecuję, że nie jest to koniec mojej pracy.

Tak, dobrze przeczytaliście - "obiecuję", ponieważ jestem autorem tłumaczenia. Tak urzekł mnie ten system i ilość pracy włożonej weń przez MKG, że postanowiłem jakoś go wspomóc - i oto pierwsze efekty.

Jak na razie polska wersja obejmuje pliki absolutnie podstawowe - zasady, opisy scenariuszy, listę celów naziemnych i dodatki. Brakuje na razie list szwadronów, w których zawarto niezbędne do gry współczynniki samolotów, ale pierwsze z nich są już w przygotowaniu. Na razie, by umożliwić grę z wykorzystaniem dodatków jeszcze nie przetłumaczonych, do zasad dołączyłem słowniczek podstawowych terminów. Jeśli ktoś poczuje silną potrzebę ujrzenia któregoś z dodatków w naszym ojczystym języku, a zarazem nie boi się tłumaczenia i chciałby sam wspomóc jakoś ten system - polecam się do mnie odezwać. Równie chętnie wysłucham wszelkich komentarzy, uwag i sugestii - najlepiej kierować je na mojego maila, na forum Sturmovik Commandera lub naszego serwisu.

Zasady pobrać można pod poniższym adresem:

http://www.sturmovik-commander.com/?p=804

A więc do lektury, a potem do boju!

Dodaj komentarz

Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2019, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes