logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Zamknięcie Starego Świata

W ten świąteczny dzień mamy dla Was niestety smutną nowinę. Dnia 3 stycznia 2010 roku sklep stacjonarny Stary Świat w Warszawie zakończy swoją działalność.

 

O przyczynach tej decyzja możecie się dowiedzieć z komunikatu ze strony głównej sklepu:

"Jak zawsze, końcówka roku to idealny pretekst do dokonywania wszelkiego rodzaju podsumowań. My także takiego bilansu nie mogliśmy uniknąć. Z nieukrywanym żalem zawiadamiam Was, że w dniu 3.01.2010 Stary Świat zamyka swój sklep stacjonarny przy Wilanowskiej. Ta decyzja naprawdę nie przyszła mi łatwo ale kilka czynników było niemożliwych do zignorowania. Moja powiększająca się rodzina wymaga ode mnie zdecydowanie więcej zaangażowania a dotychczasowy, bardzo nieregularny, tryb życia jest coraz cięższy do pogodzenia z codziennością. Kroplą, która przelała czarę jest najświeższa informacja firmy Games Workshop o wprowadzeniu od pierwszego lutego nowego cennika na swoje produkty. Koszt zakupu, w porównaniu do aktualnych cen, wzrośnie o około 20%. W ciągu ponad dwóch lat przeżyliśmy już kilka zmian cennika (nie mówiąc już o regularnych podwyżkach czy przepakowaniach produktów, de facto ukrytych podwyżkach), każda jak nas zapewniano miała być dla nas, klientów GW, korzystna. Jak bardzo te zmiany były korzystne, mogliście przekonać się na własnej skórze :(. Podwyżki, przepakowywanie w mniejsze boxy za wyższą cenę, niezaplanowana podwyżka tłumaczona "kryzysem i bezprecedensowym wzrostem cen metali", przesuwanie modeli tylko do Mail Order; wymieniać można w nieskończoność. Dotarło do mnie wreszcie, i tak chyba o wiele za późno, że z firmą która tak niepoważnie i chimerycznie traktuje swoich kontrahentów, nie ma sensu dalej współpracować. Przykład, że duże nie zawsze znaczy profesjonalne :)

Aby wszelakoż nie popadać w minorowe nastroje, mam dla Was także dobrą informację. Tuż po Świętach, od 28.12 organizujemy gigantyczną wyprzedaż. Spodziewajcie się bezczelnych promocji i przecen. Myślę, że będzie po co wpaść, przez dwa lata w Starym Świecie uzbierała się naprawdę monstrualna ilość figurek. Będziemy je sprzedawać zafoliowane, odfoliowane, na sztuki, na ramki, plastiki i metale, książki i podręczniki, wzorniki i miarki, słowem WSZYSTKO!

Część naszej działalności przenosimy jeszcze na jakiś czas do netu więc witryna sklepowa jeszcze jakiś czas podziała - szukajcie na niej naprawdę atrakcyjnych deali."

Źródło: http://www.staryswiat.com.pl/

Dodaj komentarz

Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2019, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes