logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Niszowa Niedziela - 28 kwietnia 2019

Zapraszam na przedmajówkowe wydanie naszego codwutygodniowego przeglądu nowości. Znajdziecie w nim dziewiętnaście różnorodnych pozycji, w tym uzbrojonego po zęby niemieckiego weterana z frontu wschodniego, najsłynniejszą filmową wersję Jokera, inteligentne i wojownicze małpoludy, nieźle zarośniętego trolla, armię ożywionych posągów prosto z Chin, średniowiecznych wojów z Azji Środkowej i Skandynawii, miniaturowe zabudowania z terenów wiejskich i portowych czy wściekłą górę futra z wielkimi kłami i jeszcze większymi pazurami.

15 kwietnia

Po dłuższej przerwie w NN ponownie pojawia się niemiecka firma Heer46, która niedługo doda do swojej oferty doświadczonego niemieckiego oficera w skali 28 mm. Tutaj możecie zobaczyć zdjęcie, na podstawie którego powstała figurka.

 

16 kwietnia

Knight Models rozpoczęło przedsprzedaż czterech zestawów modeli wzorowanych na filmach o Batmanie w reżyserii Christophera Nolana: startera The Dark Knight Rises, pojazdów Batmana, dwa wcielenia Harveya Denta i Jokera wraz z pomocnikami.

Miłośników pulpu zapraszam do zajrzenia do sklepu Lucid Eye, gdzie pojawiły się inteligentne orangutany wraz ze scenariuszem, w którym można ich użyć.

18 kwietnia

W czwartek 18 kwietnia dwie firmy niezależnie od siebie zaprezentowały humanoidalne zwierzęta w klimatach sci-fi. Pierwszą z nich jest Diehard Miniatures, które pokazało zdjęcia pomalowanego szczura-pirata.

Druga firma to Khurasan Miniatures, które zapowiedziało powiększenie linii Earthdoom o Tyranozauroidów!

19 kwietnia

Na stronie Warlord Games ruszyła przedsprzedaż A Dark and Bloody Ground, nowego dodatku do Black Powder opisującego walki Brytyjczyków i Francuzów o panowanie nad koloniami w Ameryce Północnej. Tradycyjnie już do nowej książki dodawana jest limitowana figurka, która tym razem przedstawia indiańskiego zwiadowcę.

Z Ameryki przenosimy się do Azji. Watchful I Studio chce wypuścić figurki terakotowych żołnierzy. Jeśli pomysł i zaprezentowane wzory Wam się podobają, możecie wesprzeć projekt na Kickstarterze.

20 kwietnia

Znacznie skromniejszy cel postawiło sobie Old School Miniatures, które zbiera środki na wypuszczenie figurki wielkiego leśnego trolla. Zbiórka poszła na tyle dobrze, że potwór otrzyma partnerkę i syna.

21 kwietnia

Brigade Models wypuściło dwa kolejne zestawy budynków w mikroskali: belgijskie magazyny portowe i współczesne budynki rolne.

22 kwietnia

Jedenaście dni po zakończeniu zorganizowanej przez Harwood Hobbies zbiórki Ana Polanšćak pokazała zdjęcia gargulca – drugiego ze stretch goals kampanii.

23 kwietnia

W zeszły wtorek RGD Gaming zaprezentowało dwa sklejone modele z przygotowywanego zestawu plastikowych, 32 mm faunów (a we wpisie z poniedziałku możecie zobaczyć testową ramkę). W dalszych planach jest stworzenie drugiej ramki z żeńskimi faunami – o ile planowana zbiórka na Kickstarterze zakończy się sukcesem.

24 kwietnia

Pruskie budynki przygotowane przez Tereny do Gier najwyraźniej przypadły do gustu międzynarodowym klientom, bo w kampanii Tabletop Village odblokowano aż 15 celów dodatkowych. W środę firma pokazała najładniejszy z nich (moim skromnym zdaniem) – dom sołtysa.

Bad Squiddo Games powiększyło swoją ofertę o obserwatorki z 93rd Searchlight Regiment – w standardowych mundurach i długich zimowych płaszczach.

Pora zajrzeć do pracowni Borisa Woloszyna, który ostatnio wyrzeźbił dwa ciekawe potwory: groźnie wyglądającego futrzaka dla Zealot Miniatures

26 kwietnia

…i sporego człowieka-insekta dla Westfalia Miniatures.

AntiMatter Games opublikowało na FB zdjęcie Drakonidów, którzy znajdą się w zestawie startowym do ShadowSea. Skrzydlaty przywódca z pistoletem jest moim zdaniem nieco przesadzony, ale jego podwładni są niczego sobie.

Niniejszy przegląd zamyka trio nowości historycznych. Oferta Khurasan Miniatures powiększyła się o linię figurek, które przedstawiają wojska sogdiańskie z okresu od VI do XI wieku.

Victrix rozpoczął przedsprzedaż nowego zestawu plastikowych wikingów.

A do sklepu Artizan Designs zawitało ośmiu radzieckich zwiadowców z II wojny światowej: czterech żołnierzy ze słynnymi pepeszami i dowództwo (również z pistoletami maszynowymi).

Na koniec chciałbym życzyć Wam miłej majówki! Ja zapewne przysiądę do przygotowań do Gladiusa, więc możecie spodziewać się kolejnych tekstów o 15 mm czołgach.

Nie masz uprawnień do komentowania artykułów.

2009–2019, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes