logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Zasadzkove Novinky nr 1

Z nieskrywaną radością zapraszam do lektury inauguracyjnego artykułu prawiącego o plotkach i nowościach ze świata gier bitewnych. Zasadzkove Novinky stanowią przegląd aktualnych wydarzeń z podwórka największych producentów systemów bitewnych, modeli, a także produktów modelarskich.

 

Avatars Of War

Hiszpańska firma specjalizująca się w produkcji nadzwyczaj urodziwych modeli do gier bitewnych wprowadziła do sprzedaży dwie nowe figurki - Minotaura z toporem oburęcznym i Minotaura uzbrojonego w dwie bronie. Oba modele można nabyć w sklepie internetowym producenta od 19 listopada 2009r. w cenie 21,95 €.

Mantic Games

Młoda firma, rodem z Albionu, rozpoczęła sprzedaż swojego najnowszego zestawu - Kings Court. W skład zestawu wchodzi 5 metalowych modeli: Król, Książę, Królowa-Czarodziejka, Sztandar oraz duży, drapieżny Kocurek. Cena producenta: £12.50. Zdania graczy na temat modeli Mantic Games są podzielone. Jako zwolennik odmienności i oryginalności przyznam, że widok tych wciąż niepopularnych modeli na stole zaliczyć można śmiało do pozytywnych wrażeń. I nikt mnie nie przekona, że ów elfy mają talie 17-letnich modelek! Przedstawiciel producenta zapewnia, że oferta firmy wkrótce zostanie poszerzona o kolejne armie.

Games Workshop

Tej firmy nikomu nie trzeba przedstawiać. Gie Wu zamieściło w Pre-orderze kawał eleganckiej fortyfikacji dla miłośników zakonu Mrocznych Aniołów. Fortress of Redemption to 91-elementowy, plastikowy zestaw do konstrukcji umocnień Kosmicznych Marines. Wysokość konstrukcji: 35cm, długość całkowita: 60cm, cena jak zwykle zapiera dech w piersiach i ciska przekleństwa na usta: £58,70.

 

Gie Wu wśród nowości wydawniczych wymienia także zestawy do konwersji armii Kosmicznych Marines na zakon Crimson Fists. Nie wiedzieć dlaczego, w zestawie Crimson Fists Command Pack poza pięcioma naramiennikami, proporcem i głową znalazła się także całkiem zwyczajna ręka dzierżąca miecz energetyczny. Cena producenta: £5.85

Forge World

Spółka-córka GW niedawno wydała swój pierwszy produkt modelarski - zestaw pigmentów proszkowych. O jakości produktu nie mogę się wypowiedzieć, nie przetestowałem jeszcze tego cuda osobiście. Na stronie producenta (http://www.forgeworld.co.uk) dostępny jest bardzo sympatyczny artykuł w formacie .pdf, przedstawiający praktyczne zastosowanie ów pigmentów. Cena producenta: £2.70 za 1 pigment, £14.70 za zestaw 6 pigmentów.

 

To wszystko, co przygotowałem dziś dla Was. Następne Zasadzkove Novinky pojawią się na portalu TheNode, kiedy tylko ujawnione zostaną nowe szokujące plotki ze świata bitewniaków.

Pozdrawiam!

Zas.

Dodaj komentarz

Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2019, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes