logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Hordes MK2 - Field testy ruszyły

Dnia 24.11.09, o godzinie 19:00 czasu GMT+1 firma Privateer Press udostępniła stronę poświęconą Field testom Hordes Mk2. Tak jak w przypadku Warmachine, tak i tym razem gracze mogą brać aktywny udział w kreowaniu ostatecznej wersji gry. Od 30.11.09 do 20.12.09 będzie można wysyłać PP swoje spostrzeżenia dt. zmian w systemie.

 

 

Główne zasady pozostają identyczne z tymi z WM Mk2, aczkolwiek te bezpośrednio dt. Hordy (głównie bestii) uległy pewnemu przemodelowaniu:

  • bestie stanowią teraz część battlegroup tak jak warjacki w WM; jest to spowodowane tym, iż warlockowie dostali czary działające w jego obrębie,
  • zmniejszono THR,
  • utrata Spirali Mind jest teraz bardziej karcąca dla bestii.

Poza powyższymi zmieniono również wiele statystyk oraz umiejętności jednostek, o koszcie punktowym nie wspominając.


Zachęcam wszystkich graczy do testowania systemu oraz wysyłania swoich opinii do mającej powstać lada dzień specjalnie do tego przygotowanej strony. Nie przepuśćcie tak dobrej okazji, by wspomóc swój system!


Karty jednostek

Podręcznik zasad

Dodaj komentarz

Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2019, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes