logotype

Niszowa Niedziela - 2 października 2016

Spis treści

Z pokorą przepraszamy za brak ostatniej Niszowej Niedzieli i tradycyjnie wracamy z podwójnym, czterotygodniowym wydaniem. Początek września nie obfitował szczególnie w nowości, ale potem nastąpił prawdziwy wysyp ciekawych pozycji. Dzięki niemu na poniższych dwóch stronach znajdziecie historyczne, fantastyczne, a nawet fantastyczno-historyczne figurki i gry, pośród których – mam nadzieję – każdy znajdzie coś dla siebie.

 

5 września

Jeśli poszukujecie świeżych pomysłów, to być może Spellcrow trafi w Wasze gusta. Oto pierwszy model z ich nowej nadchodzącej gry Fire!, w której to przyjdzie nam dowodzić typowymi dla uniwersów fantasy rasami w realiach I WŚ.

7 września

Pozostajemy jeszcze na naszym rodzimym podwórku i prezentujemy kolejną zapowiedź Spellcrowa, którą jest kolejny budynek do ich kolejnej gry – tym razem bitewniaka w skali 10mm. Prawdę mówiąc, coraz to kolejne zapowiedzi coraz bardziej wzbudzają moją niecierpliwość, by zobaczyć ten tytuł w akcji.

9 września

FFG/GW – Pora na dość niespodziewaną informację: FGG i GW przerywają współpracę. Nie podano oficjalnej przyczyny, dla której FGG nie będzie mieć już praw do licencji. Dla nas, mieszkańców kraju nad Wisłą, najważniejsze są informacje od Galakty. Po pierwsze, dodruków tytułów na licencji GW nie będzie. Po drugie, wszystkie zapowiedziane/będące w produkcji tytuły sprzed podania powyższej informacji mają się jeszcze ukazać.

12 września

Kolejny miesiąc to kolejne nowości do EDEN. Co prawda nowy wydawca zdecydowanie przechylił szalę z typowego post-apo na „wszystko, co jest dziwne”, niemniej jednak cieszy sam fakt, że gra dalej się rozwija.

Komentarze   
#1 blackout_sys 2016-10-03 10:09
Mocno interesuje mnie to 10mm od Spellcrowa. Mam od nich sporo bitsów i nawet bez zdjęć wiem, że to będą cudeńka.

Trzymajcie rękę na pulsie i wrzucajcie niusy dla takich jaskiniowców bez Fejsa jak ja!

W ogóle może jakiś kickstarter robią? Dorzuciłbym parę groszy :D

P.S.
Mobilizacja? Opowiadanie? Ekstremalne smażenie naleśników?
Cytować
#2 Teo 2016-10-04 14:16
Jest na co czekać od spellcrowa. A co do kickstartera to nie zrobią go póki czegoś nie będą już mieli jakiegoś poważnego projektu który będzie potrzebował rozszerzenia.
Cytować
#3 Sarmor 2016-10-09 07:56
@blackout_sys
Opowiadania będą tradycyjnie na zimę. :)
Nie wiem za to, jak będzie z MM, bo ją trzeba by rozkręcić już zaraz, a nie wiem, czy znajdę teraz czas. :(
Na smażeniu naleśników się nie znam, ale w sumie mam pomysł na sędziego. :P
Cytować
2009–2022, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes