logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Witamy po przerwie!

Witamy po długiej, dwumiesięcznej przerwie! Jak zapewne zauważyliście, trochę się u nas zmieniło, postanowiłem więc parę rzeczy wyjaśnić. Ale spokojnie - detali technicznych nie będzie, a jedynie te najbardziej widoczne zmiany.

Udało nam się zachować to, co najważniejsze: artykuły wraz z grafikami, a także konta użytkowników. Niestety, podczas zmian utraciliśmy tagi, treść forum oraz komentarze. W związku z tym podjęliśmy następujące decyzje:

  • tagi zostaną uzupełnione, ale ponieważ jest to dość mozolny proces, jeszcze przez długi czas nie wszystkie teksty mogą być odpowiednio oznaczone,
  • ponieważ aktywność na forum była minimalna, postanowiliśmy z niego zrezygnować - aczkolwiek może się to zmienić, jeśli zaistnieje taka potrzeba (np. będziecie mocno nalegać),
  • w związku z powyższym Modelarska Mobilizacja będzie się odbywać wyłącznie poprzez maile i artykuły (dokładniejsze informacje pojawią się w zaktualizowanym regulaminie),
  • komentarze pozostawiamy oczywiście czytelnikom - będziemy je obserwować i w miarę możliwości odpowiadać.

Jest też kilka aspektów technicznych, które obecnie czekają na rozwiązanie:

  • wysuwane menu jest w formie tymczasowej i zostanie dostosowane do reszty strony,
  • strona logowania także jest tymczasowa.

Gdybyście dostrzegli jakiekolwiek inne błędy, poinformujcie mnie o tym pisząc na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

A jeśli jesteście obeznanie w kwestiach technicznych i czujecie, że moglibyście pomóc nam w rozwiązaniu trzech wspomnianych powyżej kwestii, tym bardziej proszę o kontakt!

2009–2019, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes