logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Portalowe podsumowanie 2023 roku

Początek roku to z jednej strony czas prezentowania planów i podejmowania noworocznych postanowień, z drugiej zaś – podsumowywania zakończonego roku. Poprzednim razem ograniczyłem się do wybrania pięciu najpopularniejszych artykułów, ale tym razem naszło mnie na dłuższe podsumowanie, bowiem oprócz tekstów chcę też wspomnieć o kilku występach poza portalem, a także o o tym, czym chciałbym się zająć w roku 2024. Zapraszam do lektury!

Najpopularniejsze artykuły 2022 roku

Jak wspomniałem wcześniej na FB, okres świąteczno-sylwestrowy nie sprzyja pisaniu tekstów, dlatego przed zabraniem się za jakąś nową recenzję postanowiłem sprawdzić, które teksty opublikowane w minionym roku cieszyły się największym zainteresowaniem. Zapraszam zatem do przypomnienia sobie pięciu artykułów, które były najchętniej czytane (a przynajmniej najczęściej wyświetlane).

10 lat TheNode.pl!

Z powodu wyjazdu nie będzie dziś Niszowej Niedzieli (brak ten nadrobię podwójnym wydaniem za dwa tygodnie), za to przygotowałem tekst… wspominkowy. A okazja jest nie byle jaka…

Dziesięć lat temu, 1 września 2009 roku, oficjalnie wystartował portal TheNode.pl! Z tej okazji postanowiłem sięgnąć do naszego archiwum i wyciągnąć z niego kilkanaście tekstów, które z tego czy innego powodu zapadły mi w pamięć.

Indeks

W poniższym indeksie znajdziecie linki do otagowanych tekstów poświęconych poszczególnym tematom. Dołożymy wszelkich starań, by lista była aktualna. Należy jednak pamiętać, że gry i firmy dostają własny tag dopiero, gdy poświęcimy im więcej niż jeden tekst - dlatego jeśli nie widzicie tu poszukiwanej pozycji, skorzystajcie z opcji szukania po prawej.

Nasze serie

Alternatywy GW - Prezentacja ofert różnych firm pod kątem przydatności ich produktów do WFB lub Wh40k (stara seria).
Armia w 7 dni - Czy da się pomalować całą armię w tydzień?
Borsucze Bajdurzenia - Felietony Danny'ego na najróżniejsze tematy związane z naszym hobby.
Modelarska Mobilizacja - Wyzwanie modelarskie dla naszych czytelników - czy zdołają zrealizować projekt w danym terminie?
Niszowa Niedziela - Subiektywny zbiór nowości z ostatnich dwóch tygodni.
Planszówkowe Piątki - Recenzje gier planszowych autorstwa Luqi.
Stół w 7 dni - Skoro w tydzień można zrobić armię, to może stół też?

Klimaty

Fantasy
Science fiction
Post-apo
Steampunk
Weird War
Horror
Cthulhu

Średniowiecze
Dziki Zachód

II wojna światowa
Konflikty po 1945 r.

Gry figurkowe

Afterglow
Battlegroup (seria)
Chronopia
Dust
Empire of the Dead
Full Thrust
Godslayer
Hind Commander
Infinity
Kings of War
Malifaux
Monsterpocalypse
Mordheim
PMC 2640
Space Hulk
Sturmovik Commander
Warheim
Warmachine/Hordes
Wojnacja

Firmy

Assault Publishing
Avatars of War
Dwarf Tales
First to Fight
Games Workshop
Hasslefree Miniatures
HobbyZone
Just Some Miniatures
Lead Adventure
Mantic
Oddział Ósmy
Reaper Miniatures
Ristuls Extraordinary Market
Scibor Monstrous Miniatures
Spellcrow
West Wind Productions
Zvezda

Witamy po przerwie!

Witamy po długiej, dwumiesięcznej przerwie! Jak zapewne zauważyliście, trochę się u nas zmieniło, postanowiłem więc parę rzeczy wyjaśnić. Ale spokojnie - detali technicznych nie będzie, a jedynie te najbardziej widoczne zmiany.

Życzenia Wielkanocne

Składamy Wam, drodzy Czytelnicy, najserdeczniejsze życzenia zdrowych, radosnych i spokojnych świąt Wielkiejnocy, odpoczynku od zgiełku dnia codziennego oraz mnóstwa radości wynikającej ze spędzenia tego szczególnego czasu w gronie rodzinnym.

 

Wesołych Świąt!

Wielkimi krokami zbliżają się drugie święta Bożego Narodzenia w historii TheNode.pl, składamy więc Wam, szanowni Czytelnicy, proste, acz szczere i serdeczne życzenia.

 

Disclaimer

Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 roku wszelkie treści, produkty i znaki firmowe umieszczone w serwisie TheNode.pl należące do Games Workshop, Ltd. są własnością Games Workshop, Ltd. Serwis TheNode.pl nie rości sobie praw do własności intelektualnej, majątkowej, praw autorskich, praw autorskich majątkowych Games Workshop, Ltd., nie korzysta z nich w celach zarobkowych, nie rozpowszechnia produktów Games Workshop, Ltd.

This web site is completely unofficial and in no way endorsed by Games Workshop Limited. Adeptus Astartes, Battlefleet Gothic, Black Flame, Black Library, the Black Library logo, BL Publishing, Blood Angels, Bloodquest, Blood Bowl, the Blood Bowl logo, The Blood Bowl Spike Device, Cadian, Catachan, the Chaos device, Cityfight, the Chaos logo, Citadel, Citadel Device, City of the Damned, Codex, Daemonhunters, Dark Angels, Dark Eldar, Dark Future, the Double-Headed/Imperial Eagle device, 'Eavy Metal, Eldar, Eldar symbol devices, Epic, Eye of Terror, Fanatic, the Fanatic logo, the Fanatic II logo, Fire Warrior, Forge World, Games Workshop, Games Workshop logo, Genestealer, Golden Demon, Gorkamorka, Great Unclean One, the Hammer of Sigmar logo, Horned Rat logo, Inferno, Inquisitor, the Inquisitor logo, the Inquisitor device, Inquisitor:Conspiracies, Keeper of Secrets, Khemri, Khorne, Kroot, Lord of Change, Marauder, Mordheim, the Mordheim logo, Necromunda, Necromunda stencil logo, Necromunda Plate logo, Necron, Nurgle, Ork, Ork skull devices, Sisters of Battle, Skaven, the Skaven symbol devices, Slaanesh, Space Hulk, Space Marine, Space Marine chapters, Space Marine chapter logos, Talisman, Tau, the Tau caste designations, Tomb Kings, Trio of Warriors, Twin Tailed Comet Logo, Tyranid, Tyrannid, Tzeentch, Ultramarines, Warhammer, Warhammer Historical, Warhammer Online, Warhammer 40k Device, Warhammer World logo, Warmaster, White Dwarf, the White Dwarf logo, and all associated marks, names, races, race insignia, characters, vehicles, locations, units, illustrations and images from the Blood Bowl game, the Warhammer world, the Talisaman world, and the Warhammer 40,000 universe are either ®, TM and/or © Copyright Games Workshop Ltd 2000-2009, variably registered in the UK and other countries around the world. Used without permission. No challenge to their status intended. All Rights Reserved to their respective owners.

Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 roku wszelkie treści, produkty i znaki firmowe umieszczone w serwisie TheNode.pl należące do Privateer Press są własnością Privateer Press. Serwis TheNode.pl nie rości sobie praw do własności intelektualnej, majątkowej, praw autorskich, praw autorskich majątkowych Privateer Press, nie korzysta z nich w celach zarobkowych, nie rozpowszechnia produktów Privateer Press.

Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 roku wszelkie treści, produkty i znaki firmowe umieszczone w serwisie TheNode.pl należące do Corvus Belli są własnością Corvus Belli. Serwis thenode.pl nie roszczy sobie praw do własności intelektualnej, majątkowej, do praw autorskich, do praw autorskich majątkowych Corvus Belli., nie korzysta z nich w celach zarobkowych, nie rozpowszechnia produktów Corvus Belli.

Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 roku wszelkie treści, produkty i znaki firmowe umieszczone w serwisie TheNode.pl należące do Rackham są własnością Rackham. Serwis TheNode.pl nie rości sobie praw do własności intelektualnej, majątkowej, praw autorskich, praw autorskich majątkowych Rackham, nie korzysta z nich w celach zarobkowych, nie rozpowszechnia produktów Rackham.

Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 roku wszelkie treści, produkty i znaki firmowe umieszczone w serwisie TheNode.pl należące do Wizards of the Coast są własnością Wizards of the Coast. Serwis TheNode.pl nie rości sobie praw do własności intelektualnej, majątkowej, praw autorskich, praw autorskich majątkowych Wizards of the Coast, nie korzysta z nich w celach zarobkowych, nie rozpowszechnia produktów Wizards of the Coast.

Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 roku wszelkie treści, produkty i znaki frrmowe umieszczone w serwisie TheNode.pl należące do Chaosium Inc. są własnością Chaosium Inc. Serwis TheNode.pl nie rości sobie praw do własności intelektualnej, majątkowej, praw autorskich, praw autorskich majątkowych Chaosium Inc. , nie korzysta z nich w celach zarobkowych, nie rozpowszechnia produktów Chaosium Inc.

Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 roku wszelkie treści, produkty i znaki firmowe umieszczone w serwisie TheNode.pl należące do Battlefront Miniatures, Ltd. są własnością Battlefront Miniatures, Ltd. Serwis TheNode.pl nie rości sobie praw do własności intelektualnej, majątkowej, praw autorskich, praw autorskich majątkowych Battlefront Miniatures, Ltd., nie korzysta z nich w celach zarobkowych, nie rozpowszechnia produktów Battlefront Miniatures, Ltd.

Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 roku wszelkie treści, produkty i znaki firmowe umieszczone w serwisie TheNode.pl należące do Cipher Studios, LLC. są własnością Cipher Studios, LLC. Serwis TheNode.pl nie rości sobie praw do własności intelektualnej, majątkowej, praw autorskich, praw autorskich majątkowych Cipher Studios, LLC z nich w celach zarobkowych, nie rozpowszechnia produktów Cipher Studios, LLC.

Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 roku wszelkie treści, produkty i znaki firmowe umieszczone w serwisie TheNode.pl należące do osób prywatnych, firm pominiętych wyżej są własnością tychże osób i firm. Serwis TheNode.pl nie rości sobie praw do własności intelektualnej, majątkowej, praw autorskich, praw autorskich majątkowych tychże osób i firm, nie korzysta z nich w celach zarobkowych, nie rozpowszechnia ich produktów.

Więcej artykułów…

  1. Zostań redaktorem TheNode.pl
2009–2024, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes