logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

White Knight's Miniature Imperium - Generic Footknight

Jeśli lubicie oldschool i przyjemnie ciężkie metalowe figurki, to dziś mam dla Was coś specjalnego – recenzję zestawu modeli Generic Footknight od White Knight's Miniature Imperium. Firma ta dołączyła do grona sponsorów turnieju Warheim FS - Śmiech Mrocznych Bogów…, który odbył się 11 czerwca 2016 roku w Katowicach w klubie Inny Wymiar.

Generic Footknight to zestaw pieszych rycerzy odzianych w pełne zbroje płytowe oraz hełmy zwieńczone pióropuszami. Figurki odlane zostały w białym metalu. Zauważyłem kilka linii podziałów oraz nadlewek, jednak usunięcie skaz nie powinno nastręczać problemów.

Modele odlane zostały bez dłoni i oręża, który znalazł się na osobnej wyprasce, co pozwala dodatkowo urozmaicić różnorodne wzory rycerzy.

Jeśli szukacie pieszych modeli rycerzy, to zestaw Generic Footknight od White Knight's Miniature Imperium powinien Was zainteresować. Szczególnie, jeśli chcecie złożyć kompanię Rycerzy Graala z Bretonnii do Warheim FS, bowiem modele od White Knight's Miniature Imperium to świetny materiał na konwersję ciężkozbrojnego rycerstwa.

Zapraszam też na blog White Knight's Miniature Imperium, gdzie możecie zapoznać się z ofertą modeli tej firmy, oraz na fanpage.

Nie masz uprawnień do komentowania artykułów.

2009–2019, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes