logotype

HQ Resin - Crystalic Rocks Basing Kit

W ostatniej recenzji produktów od HQResin zabrałem Was nad jezioro do obozu złożonego z zestawu Camp Basing Kit. Dziś wraz z Poszukiwaczami Złota zejdziemy pod ziemię w poszukiwaniu Crystalic Rocks Basing Kit. Jeśli obawiacie się podziemi, to wystarczy odwiedzić sklep Hexy i bezpiecznie zakupić interesujące Was zestawy.

Crystalic Rocks Basing Kit otrzymałem zamknięte w woreczkach strunowych, które wraz z innymi zestawami zapakowane zostały w solidne kartonowe pudełko. Po rozpakowaniu umyłem żywiczne elementy w ciepłem wodzie z mydłem. Nie zauważyłem żadnych nadlewek lub błon pozostałych po odlewie.

Crystalic Rocks Basing Kit to ciekawy zestaw 6 żywicznych elementów reprezentujących podziemne skały z kryształami. Producent podaje, iż zestaw Crystalic Rocks Basing Kit został wykonany w skali 28 mm, lecz moim zdaniem elementy mogą zostać z powodzeniem wykorzystane także w innych skalach.

Poszczególne elementy umieściłem na podstawkach, a po pomalowaniu wykorzystywać w trakcie rozgrywek w Warheim FS jako znaczniki kosztowności.

Dodaj komentarz

Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2019, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes