logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Mini Monsters - Pomnik krasnoludzkiego wojownika

Dziś piątek, zatem zapraszam na recenzje na Danse Macabre, w którym przedstawię Wam bliżej Pomnik krasnoludzkiego wojownika od Mini Monsters.

Pomnik zostały zapakowane w przeźroczysty worek strunowy. Opakowanie została zamknięte firmową ulotką z adresem internetowym oraz innymi niezbędnymi informacjami.

Posąg Krasnoluda to odlany z żywicy zestaw 2 elementów. Jakość odlewu jest bardzo dobra, nie znalazłem żadnych nadlewek ani śladów po pęcherzykach powietrza, natomiast w kilku miejscach widać linie podziału formy.

Zestaw wykonany został w skali 28 mm i świetnie nadaje się do waloryzacji makiet i dioram utrzymanych w konwencji fantasy.

Pomnik przedstawia odzianego w zbroję Krasnoludzkiego Wojownika, który trzyma w rękach masywny młot dwuręczny. Posąg mierzy od podstawy do czubka hełmu 135 mm, rzeźba jest wyraźna i głęboka, a całość — stojąca na cokole figura Krasnoluda — prezentuje się godnie.

Dodaj komentarz

Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2018, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes