logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Ristuls Extraordinary Market - Scarecrows

Pora na kolejną recenzję zestawu, który można było wygrać na turnieju Warheim FS - Piekło pocztowe… urządzonego 30 stycznia 2016 roku w Katowicach w klubie Inny Wymiar. Dziś pokażę Wam zawartość pudełka Scarecrows od Ristuls Extraordinary Market.

Zestaw Scarecrows został oryginalnie zapakowany w przeźroczysty blister, wewnątrz którego znalazły się trzy żywiczne elementy oraz firmowa ulotka Ristuls EM. Na odlewach widać sporo błon pozostałych po procesie odlewania, ale usunięcie ich szczoteczką do zębów nie powinno sprawić problemów.

Zestaw Scarecrows z powodzeniem można wykorzystać podczas waloryzacji makiet czy jako dekorację dioram lub nawet podstawek pod modele. Elementy mierzą od 44 do 51 mm, a całość wyrzeźbiona jest w charakterystycznym dla Ristuls EM stylu.

Dodaj komentarz

Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2018, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes