logotype

Scibor - Ogre Gunner

W drugi piątek lipca mam dla was relację z rozpakowania pudełka z modelem 28mm Ogre Gunner #2 od Scibor MM. Zestaw był jedną z nagród, które można było wygrać w turnieju Warheim FS – Śmiech Mrocznych Bogów.

Ogr został zapakowany w blister, wewnątrz którego znalazł się odlany w dwóch częściach żywiczny model oraz sceniczna podstawka, a także ulotka z adresem internetowym sklepu. Na odwrocie blistra znajduje się naklejka z kodem kreskowym oraz nazwą zestawu.

Figurka została odlana z szarej żywicy, a nieliczne nadlewki i błony pozostałe po odlewie nie są trudne do usunięcia. Detale modelu są ostre i wyraźne.

28mm Ogre Gunner #2 to model prezentujący odzianego w spodnie i buty, pokrytego bliznami, masywnego Ogra, który rusza do walki uzbrojony w potężne działo trzymane w wielkich jak bochny łapskach. Ogr ma także przewieszony przez ramię worek, w którym najpewniej dźwiga proch strzelniczy i kule do armaty.

Prezentowany model Ogra w czasie rozgrywek w Warheim FS z powodzeniem można wykorzystać jako Najemne Ostrze – Miotacza Ołowiu.

Dodaj komentarz

Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2019, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes