logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Kromlech - Gnaws

Dzisiaj mam dla was relację z rozpakowania pudełka z modelami Gnaws od Kromlech. Były one jedną z nagród, które można było wygrać podczas turnieju Warheim FS - Śmiech Mrocznych Bogów!, który odbył się 11 czerwca 2016 roku w Katowicach w klubie Inny Wymiar.

Figurki zapakowane zostały w przeźroczysty blister, wewnątrz którego znalazły się trzy modele, a także trzy kwadratowe podstawki i ulotka z informacjami w kilku językach. Nadlewki i błony pozostałe po odlewie nie są trudne do usunięcia.

Miłośnicy uniwersum Warhammer Fantasy z łatwością rozpoznają w Gnawsach nieco większe Squigi. Detale rzeźb są ostre i wyraźne, a całości obrazu dopełniają groteskowe, wypełnione zębami pyski stworów!

Dodaj komentarz

Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2019, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes