logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Ristuls Extraordinary Market - Fantasy Treasure Chests Kit

Nadszedł piątek, pora więc na kolejną recenzję zestawu, który można było wygrać turnieju Warheim FS - Piekło pocztowe... Dla przypomnienia, impreza ta odbyła się 30 stycznia 2016 roku w Katowicach w klubie Inny Wymiar.

A dziś pokażę Wam zawartość zestawu Fantasy Treasure Chests Kit od Ristuls Extraordinary Market.

Zestaw Fantasy Treasure Chests Kit został zapakowany firmowo w przeźroczysty blister, wewnątrz którego znalazło się dwanaście żywicznych elementów oraz firmowa ulotka Ristuls EM. Na skrzyniach nie zauważyłem błon oraz śladów podziałów formy. Po wyciągnięciu z blistra i umyciu żywiczne elementy są gotowe do malowania.

Zestaw Fantasy Treasure Chests Kit z powodzeniem można wykorzystać podczas waloryzacji makiet czy jako dekorację dioram lub podstawek pod modele. Elementy mierzą od 9 do 20 mm, a całość wyrzeźbiona jest w charakterystycznym dla Ristuls EM stylu.

Komentarze   

#1 Grzesiek 2016-05-21 06:33
A ja bym powiedział że są to idealne znaczniki celu do gier typu Frostgrave. Sam zanabyłem 8 z tych modeli w tym właśnie celu.
Cytować

Dodaj komentarz

Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2018, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes