logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Mini Monsters - Kosze i dynie

Zapraszam szanowne państwo-draństwo na kolejny wpis z serii piątkowe recenzje na Danse Macabre, w którym przedstawię wam bliżej Kosze i dynie od Mini Monsters. Zestaw ten był jedną z nagród, które można było wygrać podczas turnieju Warheim FS - Piekło pocztowe..., który odbył się 30 stycznia 2016 roku w Katowicach w klubie Inny Wymiar.

Kosze i dynie zostały zapakowane w przeźroczysty worek strunowy. Opakowanie została zamknięte firmową ulotką z adresem internetowym oraz innymi niezbędnymi informacjami.

Kosze i dynie to odlany z żywicy zestaw 6 elementów. Jakość odlewów jest bardzo dobra, nie znalazłem żadnych nadlewek, śladów po pęcherzykach powietrza czy innych wad.

Zestaw wykonany został w skali 28 mm i świetnie nadaje się do waloryzacji makiet i dioram, tak historycznych jak i utrzymanych w konwencji fantasy.

Rzeźba wiklinowych koszy jest wyraźna i głęboka, a owoce przypominają swoje rzeczywiste odpowiedniki.

Jeśli dysponujecie większym zapasem gotówki i chcecie porządnie urozmaicić Wasze makiety lub dioramy, zestawy kosze i dynie oraz worki od Mini Monsters warto połączyć z Food Supplies Basing Kit i Food Supplies Terrains od Ristuls Extraordinary Market lub Supplies i Groceries od Tabletop World, które to zestawy wykorzystałem podczas budowy Bazaru w Oldenlitz.

Dodaj komentarz

Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2018, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes