logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Wolsung SSG - Wandering Actor

Kolejną figurką do Wolsung Steampunk Skirmisha Game, którą Wam przedstawię, jest Wędrowny Aktor należący do frakcji Traida Lotosowego Smoka.

W blisterku znajdują się gąbka ochronna, podstawka 30mm z rantem i figurka w skali 28mm w dwóch częściach.

Jeśli chodzi o kwestię jakości, to pierwszy raz jestem rozczarowany wykonaniem figurki od Micro Art Studio. Ma mało nadlewek, a kanty są ostre, jednak powierzchnia figurki jest bardzo intensywnie porowata – w stopniu, jakiego jeszcze nie widziałem na modelach do Wolsunga. Niestety, ciężko było to uchwycić na zdjęciach, więc musicie mi uwierzyć na słowo.

Gdyby to nie wystarczyło, ręka przytrzymująca wachlarz złamała się, gdy za nią złapałem. Nie pozostawiło to dobrego wrażenia pomimo tego, że nie było problemu z naprawą.

Sama figurka przedstawia Aktora w ruchu, z jedną ręką wyciągniętą, a drugą przy ciele. Jedynym osobnym elementem jest głowa, którą można przykleić dowolnie – nie ma ustalonej pozycji. Co ciekawe, zamaskowana głowa ma dwie twarze i można wybrać, która znajdzie się z przodu, a która z tyłu.

Wandering Actor to figurka o bardzo specyficznej stylistyce, która nie będzie pasować do wielu settingów. Niemniej sam model jest moim zdaniem bardzo ładny. Niestety, przy kupowaniu warto zwrócić uwagę (oczywiście o ile kupujecie w sklepie stacjonarnym) na jakość materiału. W moim przypadku to do tej pory jedyne rozczarowanie produktami Micro Art i mam nadzieję, że to odosobniony przypadek. Dlatego mimo to zachęcam do zapoznania się z Wędrownym Aktorem.

Dodaj komentarz

Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2018, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes