logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Wolsung SSG - Lord James Fouley

Po przerwie czas wrócić do recenzji modeli do gry Wolsung Steampunk Skirmish Game produkcji Micro Art Studio. Dzisiaj zaprezentuję Wam model postaci, która nie przynależy do żadnej frakcji. Oto przed Wami lord James Foulay.

Model zapakowany był w standardowy przezroczysty blister. Oprócz figurki w skali 28mm blister zawierał jeszcze podstawkę 30 mm.

Figurka z metalu nie miała ubytków. Nadlewki i linie podziału były bardzo łatwe do usunięcia – poza jedną, która ciągnęła się wzdłuż wewnętrznej strony nogi. Jednak spiłowanie jej nie było dużo trudniejsze, a jedynie uciążliwe.

Sam model ma dziwnie oldschoolową pozę, szeroko rozłożone ręce i nogi. Jednak to w żaden sposób nie razi, bo na jednym ramieniu postaci siedzi ptak, a w drugiej ręce trzyma ona laseczkę. Ptak według tła fabularnego jest feniksem, ale nie widać tego jakoś szczególnie, więc spokojnie może uchodzić za przedstawiciela innego gatunku.

Oprócz tego dla zainteresowanych ważne może być to, że model ma okute buty, na których widać nity, czego można nie zauważyć na zdjęciu promocyjnym.

Podsumowując, lord James Foulay to solidny model o lekko oldschoolowym wizerunku i dobrej jakości wykonania, dzięki której jest niezbyt uciążliwy w obróbce. Przez swoją statyczność raczej nie przypadnie do gustu wszystkim, jednak mnie bardzo się spodobał i mogę go z czystym sumieniem polecić.

Dodaj komentarz

Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2018, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes