logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Kromlech - Goblin Pirates Salty Dogs

Dzisiaj mam dla was relację z rozpakowania pudełka z modelami Goblin Pirates Salty Dogs od firmy Kromlech. Zielonoskórzy są członkami załogi niesławnego statku Rotting Octopus, którym dowodzi prezentowany kilka tygodni temu Gobbosa Blakk Eye. Zestaw był jedną z nagród, które można było wygrać w turnieju Warheim FS - Piekło pocztowe.

Figurki zapakowano w przeźroczysty blister, wewnątrz którego znalazło się pięć odlanych w szarej żywicy modeli oraz pięć kwadratowych podstawek, a także ulotka z informacjami w kilku językach. Nadlewki i błony pozostałe po odlewie nie są trudne do usunięcia.

Goblin Pirates Salty Dogs to wyrzeźbione z pomysłem oraz pełne ciekawych szczegółów modele. Detale są ostre i wyraźne, a modele odziane na marynarską modłę prezentują się bardzo piracko. Całości obrazu dopełniają groteskowe pyski Goblinów oraz broń prochowa!

Zestaw Goblin Pirates Salty Dogs dobrze wpisuje się w stylistykę figurek Zielonoskórych sprzedawanych przez innych producentów. Modele z powodzeniem można wykorzystać jako członków Załogi Zielonoskórych Kaprów przemierzających rzeki i morza Starego Świata.

Dodaj komentarz

Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2019, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes