logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Mini Monsters - Wychodek

Zapraszam na kolejny wpis z serii piątkowe recenzje na Danse Macabre, w którym przedstawię Wam bliżej makietę budynku o znaczeniu strategicznym, czyli Wychodek od Mini Monsters. Powyższy zestaw był jedną z nagród, które można było wygrać podczas turnieju Warheim FS Piekło pocztowe…, który odbył się 30 stycznia 2016 roku w Katowicach w klubie Inny Wymiar.

Wychodek został zapakowany w przeźroczysty worek strunowy. Opakowanie zamknięto firmową ulotką z adresem internetowym oraz innymi niezbędnymi informacjami.

Wychodek to odlany z żywicy zestaw 5 elementów, z których można złożyć kompletny ustęp. Jakość odlewów jest bardzo dobra, nie znalazłem żadnych nadlewek, śladów po pęcherzykach powietrza czy innych wad.

Zestaw wykonany został w skali 28 mm i świetnie nadaje się do waloryzacji makiet oraz dioram, tak historycznych, jak i utrzymanych w konwencji fantasy. Faktura drewna jest głęboka i wyraźna, elementy dobrze do siebie pasują, a całość uzupełniają przybite do desek kawałki papieru.

Dodaj komentarz

Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2018, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes