logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Scibor - Drunkard Dwarf

W dzisiejszej recenzji chciałbym zaprezentować Wam model Drunkard Dwarf od Scibor MM. Figurka była jedną z nagród, które można było wygrać w turnieju Warheim FS - Piekło pocztowe.

Figurka krasnoluda została zapakowana firmowo w przeźroczysty blister, wewnątrz którego znalazł się odlany w całości żywiczny model, sceniczna podstawka, a także ulotka z adresem internetowym sklepu. Z kolei na odwrocie blistra znajduje się naklejka z kodem kreskowym oraz nazwą zestawu.

Figurka została odlana z szarej żywicy, a nieliczne nadlewki i błony pozostałe po odlewie nie były trudne do usunięcia.

Drunkard Dwarf to model prezentujący odzianego w kolczugę krasnoluda, który na jednym z ramion niesie wypełnioną piwem beczkę. Krasnolud nosi długą, częściowo splecioną w warkocze brodę, i – co charakterystyczne dla brodaczy od SMM – nie ma wąsów. Jako że jest to dość stary wzór, na modelu brakuje zdobień i detali wyróżniających nowsze figurki Krasnoludów – jest to widoczne na przykład na gładkim ostrzu topora.

Dodaj komentarz

Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2019, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes