logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Kromlech - Goblin Pirates Command Group

Dzisiaj mam dla was relację z rozpakowania pudełka z modelami Goblin Pirates Command Group od Kromlech. Zielonoskórzy są członkami załogi niesławnego statku Rotting Octopus, którym dowodzi Gobbosa Blakk Eye.

Figurki zapakowane zostały w przeźroczysty blister, wewnątrz którego znalazły się trzy odlane w szarej żywicy modele oraz trzy kwadratowe podstawki, a także ulotka z informacjami w kilku językach. Nadlewki i błony pozostałe po odlewie nie są trudne do usunięcia.

Goblin Pirates Command Group to wyrzeźbione z pomysłem, pełne ciekawych szczegółów modele. Detale są ostre i wyraźne, a modele odziane na marynarską modłę prezentują się bardzo piracko. Całości obrazu dopełniają drewniana noga, hak, czy zrobiony z miotły sztandar.

Zestaw Goblin Pirates Command Group dobrze wpisuje się w stylistykę figurek Zielonoskórych sprzedawanych przez innych producentów. Modele na chwilę obecną z powodzeniem można wykorzystać jako Chorążego i Sygnalistę jednej z kompanii Zielonoskórych w Warheim FS, natomiast już niedługo pojawią się osobne zasady dla Załogi Zielonoskórych Kaprów przemierzających rzeki i morza Starego Świata.

Zestaw jest jedną z nagród, które można było wygrać w turnieju Warheim FS - Piekło pocztowe.

Dodaj komentarz

Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2019, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes