logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Mini Monsters - Korynckie kolumny

Zapraszam na wpis z serii piątkowe recenzje na Danse Macabre, w którym przedstawię Wam bliżej zestaw Korynckie Kolumny od Mini Monsters.

Zestaw Korynckich Kolumn został zapakowany w przeźroczysty worek strunowy. Opakowanie zamknięto firmową ulotką z adresem internetowym oraz innymi niezbędnymi informacjami.

Korynckie Kolumny to zestaw 6 odlanych z żywicy elementów, z których można złożyć dwie kompletne kolumny oraz dwie zniszczone kolumny. Jakość odlewów jest bardzo dobra, nie znalazłem żadnych nadlewek, śladów po pęcherzykach powietrza czy innych wad.

Zestaw wykonany został w skali 28 mm i świetnie nadaje się do waloryzacji makiet i dioram, tak historycznych, jak i utrzymanych w konwencji fantasy.

Powyższy zestaw był jedną z nagród, które można było wygrać podczas turnieju Warheim FS - Piekło pocztowe…, który odbył się 30 stycznia 2016 roku w Katowicach w klubie Inny Wymiar.

Zobacz też inne recenzje produktów firmy Mini Monsters.

Dodaj komentarz

Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2018, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes