logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Ristuls Extraordinary Market - Cursed Fantasy Treasure Terrains

Jeśli szanowne państwo-draństwo grało w Warheim FS, to wie, a jeśli nie to wyjaśniam, że w trakcie rozgrywek na polu bitwy często pojawiają się znaczniki kosztowności, o które walczą zwaśnione kompanie. Jeżeli dysponujecie czasem i umiejętnościami, znaczniki kosztowności możecie wykonać samodzielnie. Zrobiłem taki zestaw jakiś czas temu, a zdjęcia umieściłem na Danse Macabre. Zestaw znaczników do Mordheim znajdziecie na blogu Hakostwo.

Jeżeli jednak nie macie wolnego czasu, ale dysponujecie gotówką, to zajrzyjcie na stronę Ristuls Extraordinary Market, gdzie znajdziecie prezentowany poniżej zestaw Cursed Fantasy Treasure Terrains.

Zestaw znaczników został zapakowany firmowo w przeźroczysty blister, wewnątrz którego znalazło się osiem żywicznych elementów oraz firmowa ulotka Ristuls EM. Mimo że podczas wstępnych oględzin nie znalazłem większych linii podziału formy czy błon, to przed malowaniem warto wyczyścić elementy szczoteczką do zębów, która bardzo dobrze usuwa błony pozostałe po procesie odlewania.

Zestaw Cursed Fantasy Treasure Terrains z powodzeniem można wykorzystać jako znaczniki kosztowności lub podczas waloryzacji makiet, czy też jako dekorację dioram lub podstawek pod modele. Poszczególne wzory różnią się między sobą składem kosztowności i choć w większości są to monety, oręż oraz tarcze, to wśród skarbów znajdują się także skrzynie i klejnoty. Znaczniki mierzą od 9 do 30 mm, a całość wyrzeźbiona jest w charakterystycznym dla Ristuls EM stylu.

Powyższy zestaw można było wygrać podczas turnieju Warheim FS - Piekło pocztowe..., który odbył się 30 stycznia 2016 roku w Katowicach w klubie Inny Wymiar.

Dodaj komentarz

Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2018, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes