logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Kromlech - Gobbosa Blakk Eye with Gnawer

Dzisiaj mam dla Was relację z rozpakowania modelu Gobbos Blakk Eye with Gnawer od Kromlech. Zielonoskóry wraz z towarzyszącym mu zwierzęciem są członkami załogi niesławnego statku Rotting Octopus, a w przyszłości szanowne państwo-draństwo będzie miało okazję poznać kamratów Gobbosa Blakk Eye.

Figurki zapakowane zostały w przeźroczysty blister, wewnątrz którego znalazły się dwa odlane w całości w żywicy modele oraz dwie kwadratowe podstawki, a także ulotka z informacjami w kilku językach. Pozostałości po odlewie nie są trudne do usunięcia.

Gobbosa Blakk Eye with Gnawer to wyrzeźbiony z pomysłem oraz pełny ciekawych szczegółów model. Detale są ostre i wyraźne, a odziany w kapitańską czapkę z rozgwiazdą oraz posiadający liczne atrybuty goblin z pewnością będzie się wyróżniał wśród swych kamratów.

Model Gobbosa Blakk Eye with Gnawer ma dla mnie jeszcze jedną zaletę, mianowicie został wyrzeźbiony ręcznie bez użycia komputera i dobrze wpisuje się w stylistykę figurek zielonoskórych sprzedawanych przez innych producentów. Przyglądając się modelowi widać drobne niedoskonałości – na przykład na widocznych na ostatnim zdjęciu mankietach rękawa, czy okuciach pistoletów, które nie zawsze trzymają prostą, co potwierdza sposób wykonania modelu.

Zestaw na chwilę obecną z powodzeniem można wykorzystać jako członka jednej z kompanii zielonoskórych w Warheim FS, natomiast w przyszłości pojawią się osobne zasady dla drużyny piratów przemierzających rzeki i morza Starego Świata.

Model jest jedną z nagród, które można wygrać w turnieju Warheim FS - Piekło pocztowe.

Dodaj komentarz

Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2019, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes