logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Scibor - Barbarian Veteran #2

Witam szanowne państwo-draństwo. Po przeprowadzce udało mi się w końcu uzyskać stały dostęp do sieci w związku z tym wracam do regularnego blogowania. Niestety warsztat wciąż czeka na przeniesienie, więc wpisy typowo modelarskie w ciągu najbliższego tygodnia raczej się nie pojawią.

Jak zapewne zauważyliście przesunąłem publikację raportów bitewnych z rozgrywek Warheim FS w klubie Inny Wymiar na czwartki, natomiast w piątki zamierzam przedstawiać wam inboxy nagród, które hojni sponsorzy ufundowali na turniej Warheim FS – Piekło pocztowe...

Dziś sierotka wyciągnęła z pudełka z nagrodami blister od Scibor MM.

Poniżej możecie zapoznać się z relację z rozpakowania pudełka z modelem 28mm/30mm Barbarian Veteran #2 od Scibor MM.

Figurka została zapakowana w przeźroczysty blister, wewnątrz którego znalazł się złożony z czterech części żywiczny model, sceniczna podstawka oraz ulotka z adresem internetowym sklepu. Z kolei na odwrocie blistra znajduje się naklejka z kodem kreskowym oraz nazwą zestawu.

Model podzielony został na cztery części: odlany w jednym kawałku tułów wraz z głową i ramionami, osobne dłonie z mieczem i tarczą, a także futrzany płaszcz. Figurka została odlana z szarej żywicy, a pozostałości po odlewie nie są trudne do usunięcia.

Barbarian Veteran #2 to model prezentujący odzianego w zbroję płytową wojownika, którego stylistyka nawiązuje do Wojowników Chaosu znanych z uniwersum Warhammer Fantasy. Statyczną pozę modelu przełamuje płaszcz, który zdaje się powiewać na wietrze.

Model prezentuje się surowo oraz ascetycznie i wydaje się pozbawiony ozdób, jednak po bliższym przyjrzeniu widać detale, które po odpowiednim pomalowaniu nadadzą figurce charakteru. Na uwagę zasługują przede wszystkim miecz i tarcza, ale także wykończenia zbroi nawiązujące do kojarzonych z Chaosem symboli.

Barbarian Veteran #2 w towarzystwie kilku innych modeli z oferty Scibor MM z pewnością sprawdziłby się w roli jednego z bohaterów służących w szeregach kompanii Grasantów Chaosu.

Dodaj komentarz

Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2019, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes