logotype

Lead Adventure - Horses

W pierwszy piątek października zapraszam szanowne państwo-draństwo do lektury relacji z otwarcia kolejnego pudełka z figurkami od Lead Adventure.

Koń jaki jest, każdy widzi.
„Nowe Ateny”, pierwsza polska encyklopedia powszechna autorstwa Benedykta Chmielowskiego

W zasadzie powyższy cytat mógłby wystarczyć za całość dzisiejszej recenzji, ale z kronikarskiego obowiązku poleję trochę wody.

Jako że w pudełku z nowościami widać już dno, zacząłem sięgać po te zestawy, które w minionych miesiącach odkładałem na później. Tak więc gdyby ktoś z szanownego państwa-draństwa chciał sprezentować mi jakieś modele albo chciał umieścić recenzję na łamach Danse Macabre, to piszcie śmiało.

I tak dziś pozwolę sobie zaprezentować zestaw Horses, który w trakcie rozgrywek w Warheim FS z pewnością znajdzie jakieś zastosowanie – choć na chwilę obecną jeszcze nie wiem jakie.

Ekipa z Lead Adventure tradycyjnie już zapakowała figurki w przezroczysty blister, wewnątrz którego oprócz modeli znalazła się także chroniąca zawartość gąbka i ulotka z logo firmy oraz innymi niezbędnymi informacjami.

Blister zawiera dwie figurki koni (BRU-77 Horses (2)). Figurki zostały odlane w białym metalu, a nieliczne nadlewki, które zauważyłem, były łatwe do usunięcia. Podobnie nie było problemu z liniami podziału, które są niemal niewidoczne, a ich usunięcie nie sprawia trudności.

Cóż, jak napisał kiedyś Benedykt Chmielowski: „koń jaki jest, każdy widzi”.

Komentarze   

#1 psborsuk 2015-10-08 21:00
Hmm, tu mnie zaciekawiłeś! Szukam czegoś do zrobienia chaosdwarfowego centaura. Ile się te cuda cenią, bo nie wiem, czy bardziej opłaca się je kupić, czy inwestować w gotowego centka z Mantica?
Cytować
#2 Sarmor 2015-10-09 15:45
U producenta niecałe 13 euro, u nas trzeba by się pewnie odezwać do Battle Models i zapytać o cenę.
Ale wspomniany sklep ma też na stanie jakieś konie, może coś Ci się spodoba.
Cytować

Dodaj komentarz

Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2019, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes